וידאו: הדברים שפספסתם בטריילר של “אקוואמן”

למספר מספר ימים, בעקבות חשיפתו בקומיקון סאן דייגו, הבאנו לכם את הטריילר הראשון של אחד מסרטי גיבורי העל המצופים של השנה, “אקוואמן” בכיכובו של ג’ייסון ממואה. באותו קומיקון, שממנו יצאו הרבה מאוד טריילרים לסרטים וסדרות טלוויזיה אהובים, קיבלנו גם את הטריילר הראשון של “שהאזאם!”, חברי Geekverse שכבר הוציאו לפני מספר ימים סרטון מדליק, “הדברים שפספסתם בטריילר של שהאזאם”, לא חיכו יותר מדי זמן, ועכשיו הם מביאים לנו את סרטון “הדברים שפספסתם בטריילר של “אקוואמן”

חשוב לציין כי הסרטון כולל גם ספוילרים אפשריים לסרט עצמו (כי היי, זה טריילר, רואים שם חלקים מהסרט) אבל הם בהחלט מצליחים לתת תמונה יותר מלאה על העולם של הסרט, על הדמויות הראשיות והמשניות ובעיקר, הקשר המאוד הדוק בין הסרט לבין עולם הקומיקס:

את הסרט מביים ג’יימס וואן, שאומנם ביים את “מהיר ועצבני 7” אבל מוכר בעיקר תודות לסדרות סרטי האימה שרקח, “המסור”, “הרוע שבפנים”, לזמן את הרוע”. על התסריט אחראים וויל ביאל (שגם כתב את “ונום” עם טום הארדי שנראה בחודשים הקרובים), וג’ף ג’ונס (שהוא גם אחד מכותבי הקומיקס הנחשבים ביותר). ג’ייסון ממואה הוא אקוואמן ולצידו נראה את אמבר הרד (“הנערה הדנית”) כמושא אהבתו של אקוואמן, מרה. ניקול קידמן היא מלכת אטלנטיה, פטריק וילסון הוא אורם/מאסטר האוקיאנוס, ודולף לנדגרן הוא המלך נרוס.

“אקוואמן” יעלה בבתי הקולנוע בארצות הברית ב-21 בדצמבר.

השאר תגובה