וידאו: דברים שפספסתם בטריילר של : שהאזאם!

לפני מספר ימים, במסגרת קומיקון סאן דייגו, שוחרר הטריילר הרשמי המלא הראשון של “שהאזאם!”, הסרט הבא (אחרי “אקוומן”) ביקום הסינמטי של DC. הטריילר זכה, כמעט מיידית בתגובות אוהדות והעלה את רף הציפיות לסרט. חברינו בערוץ היוטיוב Geekverse, יגאל ודניאל, החליטו לחקור את הטריילר לפרוטרוט, תוך כדי שהם משתפים אותנו במקורות הקומיקס של הטריילר. אז למה אתם מחכים, בוודאות יש דברים בטריילר שפספסתם:

שהאזאם הופיע לראשונה בחוברות הקומיקס ב-1939 (כשנה אחרי שסופרמן ריחף בשמי מטרופוליס לראשונה) תחת השם “קפטן מרוול”. גיבור החוברות הוא בילי בטסון, ילד צעיר וטוב לב, שבעקבות מפגש עם קוסם, מקבל היכולת להפוך לשאזאם, גיבור העל (המבוגר) והחזק בעולם כאשר הוא צועק את הביטוי SHAZAM המורכב משמותיהם של שלמה, הרקולס, אטלס, זאוס, אכילס ומרקורי.

בתחילת שנות הארבעים, החוברות של קפטן מרוול, שפורסמו בחברת Whiz Comics, היו הצלחה מסחררת ועברו במכירות אפילו אתר חוברות סופרמן. בשלב מסוים היה דיון בבית משפט על זכויות יוצרים (DC טענו כי הדמות היא העתק של סופרמן) שהתפרש על פני כעשור. בסופו של דבר, קפטן מרוול זכה לקבורת גיבורים, ומספר שנים מאוחר יותר, הוא חזר כ”שהאזאם” תחת בית היוצר של DC שבינתיים רכשו את הזכויות על הדמות.

“שהאזאם!” יגיע לבתי הקולנוע בארצות הברית ב-5 באפריל.

השאר תגובה