“גודזילה: מלך המפלצות” – טריילר ראשון מרהיב ומלהיב ומאוד מרגש

עדיין ממשיכים עם דיווחי קומיקון סאן דייגו, והפעם הגענו למקומם של הגדולים באמת, לפחות מבחינת הגודל שלהם. גודזילה ושאר מפלצות הקייג’ון, במלוא הדרם בטריילר הראשון לסרט “גודזילה: מלך המפלצות” (שם לא רשמי), שיעלה בבתי הקולנוע בארצות הברית ב-31 במאי 2019. הסרט מסתמך על האירועים שקרו בסרט הראשון בסדרה שיצא בשנת 2014 ויהיו כמה איזכורים למה שקרה ב”קונג: אי הגולגולת”. הסרט החדש מתרחש בעולם שבו בני האדם מודעים לעובדה שהם חיים לצד לטאה ענקית בגובה של 150 מטר וגם לצד יצורים אחרים כמו מות’רה, שהוא סוג של עש בגודל של מטוס ענקי, רודן שיוצא מתוך הר הגעש ומפלצת בעלת שלושה ראשים, קינג גידורה.

הסרט הצליח למשוך אליו לא מעט שחקנים מאוד פופולארים כמו סאלי הוקינס (“צורת המים”), בראדלי וויטפורד (“תברח!”), קייל צ’אנדלר (“קינג קונג”), ורה פרמיגה (“בייטס מוטל”) ואפילו מילי בובי בראון, הלוא היא אילבן מהסדרה “דברים משונים”. מייקל דאוטרי מביים וגם כתב את התסריט יחד עם מקס בורונשטיין שכתב את הסרט הקודם בסדרה וגם את “קונג: אי הגולגולת”.

יש לקוות שהסרט הנוכחי, בניגוד לקודם, לא ישמור את המפלצות מחוץ לפריים עד לחלק האחרון שלו. על פי הטריילר, יש לקוות שאכן יהיה מדובר בסרט מפלצות ולא בסרט “יש לנו מפלצת בכותרת, אבל תראו אותה רק רבע שעה בסרט… אולי”. בקיצור, על פי הטריילר, יש בהחלט למה לחכות.

“גודזילה: מלך המפלצות”, יעלה לאקרנים בארצות הברית ב-31 במאי 2019.

השאר תגובה