“אקוואמן” – טריילר רשמי ראשון ועמוס אפקטים

סוף סוף הטריילר המלא הראשון של אקוואמן, אחד הסרטים האחרונים ביקום הקולנועי של DC שענה ל”חוקים” של ז’אק סניידר. ללא ספק, הטריילר של “אקוואמן” היה אחד מפסגות כנס קומיקון סאן דייגו שהסתיים היום (ראשון ב-22.07) והציפייה לו הייתה עצומה. את הסרט מביים ג’יימס וואן, שאומנם ביים את “מהיר ועצבני 7” אבל מוכר בעיקר תודות לסדרות סרטי האימה שרקח, “המסור”, “הרוע שבפנים”, לזמן את הרוע”.

אבל, התכנסנו כאן כדי לראות את הטריילר של אקוואמן, שאני חייב לציין שהוא נראה ל קצת מבולגן (הקטעים מתחת למים נראים נהדר, הקטעים שב”מציאות” נראים מבולגנים) ואני מקווה שהמוצר הסופי יותר קוהורנטי.

על התסריט אחראים וויל ביאל (שגם כתב את “ונום” עם טום הארדי שנראה בחודשים הקרובים), ג’ף ג’ונס (שהוא גם אחד מכותבי הקומיקס הנחשבים ביותר), ג’ייסון ממואה הוא אקוואמן ולצידו נראה את אמבר הרד (“הנערה הדנית”) כמושא אהבתו של אקוואמן, מרה. ניקול קידמן היא מלכת אטלנטיה, פטריק וילסון הוא אורם/מאסטר האוקיאנוס, ודולף לנדגרן הוא המלך נרוס.

דגי’מון הונסו, שהופך לפנים מוכרות (לפחות לכמה דקות), בסרטי גיבורי על, מגלם את The Fisherman King. הונסו הופיע גם ב”שומרי הגלקסיה”, ונראה אותו בקרוב גם ב”קפטן מרוול” וגם ב”שהאזאם!”?

“אקוואמן” יעלה בבתי הקולנוע בארצות הברית ב-21 בדצמבר.

השאר תגובה