לובו הולך להוליווד (שוב)

צייד הראשים הברוטאלי של DC  שוב מוצא עצמו מחליף ידיים בדרך למסך הכסף. אחרי שהדמות עברה מבמאי לבמאי, החל מגאי ריצ’י דרך בראד פייטון, ושחקנים כמו דה-רוק (שאחר כך עברו לפרוייקטים אחרים וביזארים של DC), לובו מוצא עצמו בידיים של לא אחר מאמן הפטריאוטיזם המתפוצץ- מייקל ביי.

ביי, ששיא הצלחתו (הביקורתית לפחות) נשארה איפשהו בשנות ה90 וכיום אפשר לזכור אותו בעיקר בזכות סדרת סרטי “רובוטריקים” הידועה לשמצה, נמצא בשלבים מתקדמים של משא ומתן אל מול האולפנים להובלת הפרוייקט. התסריט הנוכחי לסרט נכתב ע”י ג’ייסון פוקס, שעבד בין היתר על הכתיבה של וונדרוומן.

lobo 002

לובו, שנוצר ע”י קית’ גיפין ורוג’ר סלייפר ב1983, היה אמור להיות התשובה של DC COMICS לדמותו של וולברין., למרות שהתוצר הסופי, אותו אנו מכירים היום, הרבה יותר דומה לדדפול באופי שלו. אנטי- גיבור אלים וברוטלי להחריד שהשמיד את כל בני מינו והפך לצייד הראשים המפורסם בגלקסיה.

בין שלל מקורות המדיה בו הוא מופיע כיום נכללים לא רק קו העלילה הנוכחי של ה-Justice League או עצם היותו חבר מן המניין של Justice League Of America, אלא גם סדרות אנימציה כמו JUSTIC LEAGUE ACTION, צעצועי לגו ולאחרונה גם זכה לבובת Funko Pop. עם עלייתו הנוכחית למרכז הבמה, הסיכויים לסרט קולנוע בכיכובו של לובו רק הולכים וגדלים. בימוי של מייקל ביי… עשוי להיות צעד חכם מאוד, או רימון ישר לברך.

השאר תגובה