טריילר לעונה השנייה של “ג’סיקה ג’ונס”

די מדהים לחשוב, אבל עברו כבר יותר משנתיים מאז עלתה לשידור העונה הראשונה של “ג’סיקה ג’ונס” בנטפליקס. העונה הראשונה, שעלתה לשידור בנובמבר 2015, הייתה הסדרה השנייה של נטפליקס המבוססת על דמויות קומיקס של מרוול, אחרי דרדוויל. בעונה הראשונה גם הוצגה לקהל דמותו של לוק קייג’, שמאוחר יותר זכה לסדרה משלו.

“ג’סיקה ג’ונס” שהייתה עם פחות אקשן מאשר דרדוויל אבל עם עומק פסיכולוגי (ופסיכוטי) עמוק יותר, הביאה את גיבורת העל הפחות מוכרת לקדמת המסך. הסדרה זכתה להצלחה גדולה, גם אצל הקהל וגם בביקורת והפכה את קריסטין ריטר לאהובת הגיקים. קיומה של עונה שנייה לא היה מוטל בספק ובשביל לגרום להמתנה של המעריצים להיות קצת פחות ארוכה, ג’סיקה ג’ונס הופיעה במיני סדרה “המגינים” לצד הדמויות של לוק קייג’, איירון פיסט ודרדוויל, חבל רק שהמיני סדרה לא היה מאוד טובה.

בעונה השנייה, העבר של ג’סיקה יחזור לרדוף אותה, אולם הפעם לא יהיה זה קרייבן, אלא זכרונות מתאונת הדרכים שהרגה את משפחתה והניסויים שעברה מאוחר יותר, אשר הפכו אותה למי שהיא. הטריילר משדר שהעונה השנייה תהיה רצינית (לפחות כמו הראשונה) ולא תתעסק הרבה בקטעי אקשן אלא תנסה להבין יותר את המבנה האישיותי של ג’סיקה ג’ונס, כאשר יהיה, כנראה, מיקוד ביחסים שלה ושל טריש. ואם תהיתם לרגע, לא, ג’ונס לא תהפוך להיות אוהבת אדם בעונה השנייה וגישת ה”תעזבו אותי בשקט או שאני שוברת לכם את היד” תמשיך.

העונה השנייה של “ג’סיקה ג’ונס” תעלה בנטפליקס ב-8 במרץ (שידוע גם בתור “יום האישה הבינלאומי”).

השאר תגובה