“הרוח במעטפת” של טיילור סוויפט

כשאתם חושבים על טיילור סוויפט סביר להניח שלא תעשו חיבור מידי למדע בדיוני, פנטזיה או אנימה. אולם, הכוכבת הבינלאומית הוציאה השבוע קליפ חדש שמשלב את כל האלמנטים האלה במחווה פאנגרלית במיוחד לסרט (השנוי במחלוקת יש להגיד) “הרוח במעטפת” עם סקארלט ג’והנסן.

לפני שנספר לכם על הקליפ המאוד לא טיפוסי לנסיכת הפופ/קאנטרי נזכיר (או נחדש) שסוויפט כבר הופיעה בעבר בפרויקט הקשור לז’אנר, כשהשתתפה בתפקיד קטן בסרט המדע בדיוני/יאנג אדולט “המעניק” (The Giver) בשנת 2014 שם היא גילמה את דמותה של רוזמרי לצד שחקנים כמו ג’ף ברידג’ס, מריל סטריפ, אלכסנדר סקארסגארד, ברנטון ת’וויטס, אודיה רש (כן, היא ישראלית), קייטי הולמס וקמרון מונהיין.

בקליפ החדש שלה, “Ready for it”, סוויפט מגלמת 2 דמויות, שתיהן במראה עתידני, אחת שחורה שמתחילה עם וייב של “ליידי סית'” ואח”כ משתנה לוייב של “טרון” בזמן שהדמות השנייה לבושה בדיוק כמו הדמות של מייג’ור ב”הרוח במעטפת”, העיבוד האמריקאי הכושל לסדרת המנגה הפופלרית ביפן (ומסביב לעולם).

לא רק הלבוש של סוויפט צועק “הרוח במעטפת” אלא גם כל האווירה הכללית של הקליפ, הסט, הניצבים וכל האפקטים מסביב. אפילו נאספו כמה צילומי מסך של מעריצים שהשוו בין שוטים בסרט לקליפ.

מעניין מה גרם לטיי טיי ללכת לכיוון כזה אפל ולא אופייני לה ולמה מכל סרטי המד”ב היא התחברה דווקא לאחד השנויים ביותר במחלוקת. מה שבטוח, הקליפ נראה מעולה ויזואלית ולחלוטין שווה צפייה.

בלינק המצורף תוכלו להגיע לעמוד שבו יש כמה ציוצים שמשווים בין הקליפ ל”רוח במעטפת” של ג’והנסון.

השאר תגובה