מקבץ חדשות סדרות קומיקס – הטיטנים, אגדות המחר, המעניש, גות’האם וסוכני ש.י.ל.ד

סדרת “הטיטנים” ממשיכה לצבור תאוצה ומלהקת את “הנץ והיונה” (תרגום ישיר לגיבורים, Hawk and Dove), הסוכן האנטר חוזר ל”סוכני ש.י.ל.ד”, “אגדות המחר” פוגשים את יוליוס קיסר בפרומו חדש והדחליל מגיע לגות’האם ועושה שם שמות בעוד ברוס ויין הצעיר מתחיל למדוד חליפות שונות בשחור, והמעניש חוזר לימי הצבא שלו.

הטיטנים מוצאים את הנץ והיונה

Hawk and Dove

אחד הכותרים הפחות מוכרים של DC הוא צמד Hawk and Dove, שהופיעו לראשונה ב-1968 בחוברת Showcase מספר 75. הדמויות נוצרו על ידי סטיב דיטקו הנודע וסטיב סקיטס. מאז, נעשו מספר ניסיונות להחיות את הגיבורים ולתת להם מקום נאה ביקום הקומיקס של DC, אבל הניסיונות הללו התקבלו בקרירות מצד הקהל והסדרות הללו בוטלו בשלבים הראשונים שלהם. הניסיון האחרון היה במסגרת ה-New 52 של DC, ניסיון שהחזיק מעמד רק 8 חוברות שהיו די מגוחכות ברמת העלילה שלהן.

לכן זה די תמוה שבחברת האחים וורנר בחרו לצרף את שני הגיבורים הללו לליין אפ של הסדרה המתהווה, “הטיטנים”. לא מכבר דיווחנו כי לסדרה לוהקו דמויותיהם של רובין, רייבן וסטאר פייר וכעת נודע כי אלן ריצ’סון יגלם את “הנץ” (Hawk) בסדרה. “הנץ” הוא האנק הול, בעל האופי המיליטנטי והקשוח ובעל אידאולוגיה קיצונית וחסרת רחמים. בחוברות הקומיקס הצד שלו היה הצד של הכאוס. מדובר בתפקיד אורח של מספר פרקים שעשוי להפוך לתפקיד ראשי בעונה השנייה (במידה והסדרה תחודש לעונה שנייה). אלן ריצ’סון, בן ה-33, מוכר לחובבי סדרות הקומיקס כאקוואמן מהסדרה “סמולוויל” (למרות שהיו לו שם רק ארבעה פרקים, עדיין זה אחד התפקידים הכי מזוהים שלו).

Alan Ritchson

את דמותה של “היונה” (Dove), דון גריינג’ר, תגלם השחקנית מינקה קלי בת ה-37. קלי מוכרת בעיקר מהסדרה “אורות ליל שישי” שם גילמה את ליילה גרטי. מעבר לסדרה הזו רוב הקריירה של קלי מורכבת בתפקידי אורח וסדרות כושלות (כמו למשל החידוש של “המלאכים של צ’ארלי” ב-2011). גריינג’ר, שמנוגדת באידאולוגיה שלה להול, היא הצד היותר הגיוני ורחמני של הצמד, שיוצאים יחד להשליט סדר בעירם.

Minka Kelly

הסוכן שחזר מן הכפור

Hunter

העונה החמישית של “סוכני ש.י.ל.ד” תחזיר למסך את אחת הדמויות היותר אהובות בסדרה, לאנס האנטר. מגאזין הבידור EW מדווח כי השחקן ניק בלאד, שגילם את האנטר במשך 35 פרקים בעונות 2 ושלוש (וניהל מערכת יחסים מאוד מסובכת עם הסוכנת בובי מורס) יחזור לעונה החמישית. בתום העונה השלישית, היו שמועות כי רשת ABC מתכוונת להפיק סדרת ספין אוף בכיכובם של האנטר ומורס (ניק בלאד והשחקנית אדריאנה פאליקי), בשם Most Wanted, אולם ברגע האחרון, הסדרה הזו לא התרוממה, למורת רוחם של מעריצים רבים שנשבו בקסמי השניים. עדיין לא ידוע כמה גדול יהיה תפקידו של האנטר בעונה הנוכחית, אבל תמיד נחמד לראות אותו, אפילו מדובר במספר פרקים מצומצם. את פאליקי נוכל לראות בקרוב בסדרת השיבוט של “מסע בין כוכבים” של סת’ מקפרלן, The Orville שתעלה בקרוב לשידור.

agents-of-shield-adrianna-palicki-nick-blood (2)

הגם אתה פיירסטורם?

legends-of-tomorrow-half-season-2-recap-header

רשת CW שיחררה לא מכבר טיזר חדש לקראת עליית העונה השלישית של “אגדות המחר” שבעונתה השנייה הפכה לאחת מסדרות הקומיקס היותר אהודות של הרשת (אחרי שסופרגירל והפלאש, לפחות על פי המבקרים שלנו, איבדו מיוקרתם). הטריילר, שמתחיל קצת רציני אבל מהר מאוד מקבל את האופי הקופצני והביזארי של הסדרה, משתמש בסלוגן, “הם חוזרים לעשות היסטוריה (שוב)”. אה, והופעת אורח של יוליוס קיסר. “אגדות המחר” חוזרות בעונה שלישית שתחל ב-10 באוקטובר.

מי מפחד מהדחליל הרע?

gotham-s2-reviews-logo

אחת מסדרות הקומיקס שזוכות מצד אחד להצלחה יחסית ומצד שני להתעלמות כמעט מוחלטת (ולווא דווקא מוצדקת) היא “גות’האם” שעונתה הרביעית! תעלה לשידור ממש בקרוב (ב-21 בספטמבר). לקראת עליית העונה החדשה שיחררה רשת פוקס טיזר טריילר חדש שמודיע לנו כי אחד הנבלים הבולטים בעונה הקרובה, יהיה הדחליל (The Scarecrow). כמו כן, נראה כי העונה, מאסטר ברוס הצעיר ייכנס יותר ויותר לנעליו של באטמן כשהוא לבוש בחליפה מאולתרת. אפילו הסלוגן של העונה הוא Gotham – A Dark Knight.

מעניש פלוגתי

daredevil season 2 - 03

אחת מסדרות הקומיקס המצופות ביותר, היא ללא ספק סדרת הסולו של “המעניש” של נטפליקס, שאמורה לעלות לשידור באזור חודש נובמבר. המעניש, פרנק קסל (אותו מגלם בצורה נפלאה ג’ון ברנת’נל), הופיע לראשונה בעונה השנייה של “דרדוויל” ולחלוטין גנב את ההצגה. בעקבות ההצלחה והבאז המאוד חיובי ברשת, החליטו בנטפליקס להעניק לו סדרה משלו. אין לנו הרבה מידע על הסדרה, מי הנבל המרכזי בה מה העלילה ועוד, אבל נראה כי לפחות בחלקים מסוימים, יתייחסו לשירותו הצבאי של קאסל. לא ברור אם יהיה מדובר בפלשבקים או שהסדרה תתחיל בשירות הצבאי שלו. מגזין הקולנוע הבריטי Empire, שלא פעם זוכה לפרסם תמונות בלעדיות, פרסם את התמונה המצורפת:

punisher-army empire

סדרת הסולו של “המעניש” תעלה לקראת סוף השנה בנטפליקס.

6 thoughts on “מקבץ חדשות סדרות קומיקס – הטיטנים, אגדות המחר, המעניש, גות’האם וסוכני ש.י.ל.ד”

    1. עוד אין תאריך עלייה רשמי, רק ידוע שזה יקרה השנה (במקור הסדרה הייתה אמורה לעלות בתחילת 2018) מיד אחרי שידור הפרקים של “הבלתי אנושיים” שעולה לשידור ב-29 בספטמבר ויהיו לה שמונה פרקים. תעשה חישוב, ובערך שם (שזה אומר בין סוף נובמבר למהלך דצמבר) תעלה שילד.

השאר תגובה