טריילר לעיבוד של נטפליקס ל”המשחקים של ג’ראלד” על פי סטיבן קינג

אין ספק כי שנת 2017 היא שנת הקאמבק של עיבודים על פי סופר האימה הנודע סטיבן קינג, אחרי “המגדל האפל” שנכשל ו”זה” שכנראה יהיה להיט בבתי הקולנוע, ואחרי העונה הראשונה של “הערפל” (Mist) ו”מר מרסדס” וסדרה נוספת בהתהוות, יגיע אלינו ב-29 בספטמבר, עיבוד נוסף על פי כתביו, “המשחקים של ג’ראלד”, הפעם בחסות ענקית הסטרימינג “נטפליקס”.

את הסרט ביים מייק פלאנגן, אחד מבימאי האימה הפעילים בשנים האחרונות שביים סרטים כמו: “להתעורר מפחד”, “השער” (Oculus), וגם את Ouija: Origin of Evil ועוד. בסרט משחקים קרלה גוג’ינו שסוחבת את הסרט כולו (כמעט) על כתפיה. ברוס גרינווד והנרי תומס שגדל מאז ימיו כאליוט, הילד שיצא להציל את החבר מכוכב אחר, אי.טי. לקראת עליית הסרט, שיחררה נטפליקס טריילר, די מטריד אנחנו חייבים לציין, שעושה את העבודה ומעלה את סף הסקרנות:

הספר, שיצא ב- 1992, תורגם גם לעברית ויצא בהוצאת מודן. וזה התקציר של הספר (לקוח מאתר “הסימניה“):
אשה כבולה באזיקים למיטה, והדלת מכה במשקוף. כאשר שיחקו את המשחקים של ג`ראלד – חל שיבוש מחריד. ועכשיו היא כבולה למיטה, לבד בבית קיץ ליד אגם נידח, אחרי תום תקופת החופשות. והדלת נטרקת במשקוף. אך היא אינה לבדה. במשך השעות הבאות, לכודה בביתה שהפך לכלאה, היא תתמודד עם כל הפחדים והביעותים שחוותה מעודה. והדלת הדופקת במשקוף היא הזמנה פתוחה לאימים שמעולם לא שיערה כי הם קיימים. בתוך חדר השינה המחשיך, צללים נאספים באיום אלים, בעוד שבראשה של האשה מקהלת קולות לוחשת וצוחקת ובוכה: “נשים באפלה הן כמו דלתות פתוחות… ואם הן צועקות לעזרה, מי יודע איזה דבר מתועב יכול לענות?”. סטיפן קינג יודע. הוא מתאר חשיפה מורטת עצבים של הפחדים והאומץ של האשה, וחוקר מה קורה כאשר שגרת החיים מועבת על ידי ליקוי מאורות פתאומי של הבלתי הגיוני.

“המשחקים של ג’ראלד”, יעלה לשידור בנטפליקס ב-29 בספטמבר.

השאר תגובה