קולין טרבורו לא יביים את “מלחמת הכוכבים 9”

קולין טרבורו, מי שביים את “עולם היורה” ומקושר כבמאי ל”מלחמת הכוכבים פרק 9″ למעלה משנתיים, עזב את ההפקה והותיר אותה ללא במאי בשלב הזה. ההודעה המפתיעה הגיעה מלוקאספילם אתמול (שלישי, 05.09): “לוקאספילם וקולין טרבורו החליטו באופן הדדי לפצל את דרכיהם בכל מה שקשור “למלחמת הכוכבים חלק 9″. קולין היה שותף נהדר בתהליך הפיתוח אולם שני הצדדים הגיעו למסקנה כי החזון שלנו לגבי הסרט הוא שונה לחלוטין. אנחנו מאחלים לקולין בהצלחה בהמשך הדרך ונשתף מידע נוסף על הסרט בקרוב”.

קולין טרבורו היה מקושר ל”מלחמת הכוכבים” מאז אוגוסט 2015 (קצת אחרי ש”עולם היורה” עלה בבתי הקולנוע והפך ללהיט ענק) ובשנתיים האחרונות הוא עבד על הפרויקט וביים סרט עצמאי קטן, The Book of Henry שלא הצליח (בכלל) בקופות. בימים אלו טרבורו מפיק בפועל את הסרט הבא בסדרת “עולם היורה”, Jurassic World: Fallen Kingdom, שיצא בקיץ הבא. בדצמבר השנה נראה את “מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’די” אותו מביים ריאן ג’ונסון (שישנן שמועות שייכנס לנעליו של טרבורו וימשיך לביים גם את פרק 9). החלק התשיעי בסדרת “מלחמת הכוכבים” אמור לצאת לבתי הקולנוע ב-24 במאי 2019.

star wars the last jedi first teaser trailer - Header

זהו לא הזעזוע הראשון שהיה בעולם מלחמת הכוכבים, לפני כחודשיים, באופן מפתיע, נודע כי הבימאים של סרט הסולו של האן סולו, פיל לורד וכריסטופר מילר, פוטרו לקראת סוף הצילומים, כשאת מקומם מילא הבמאי רון האוורד שכעת מנסה להשלים את הסרט לקראת תאריך היציאה שלו, ה-25 במאי 2018.

גם בעבר לא היה שקט ביקום מלחמת הכוכבים. הבמאי טוני גילרוי (“זהות גנובה”) הובא לסט הצילומים של “רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים” אחרי שההפקה לא הייתה מרוצה עם עבודתו של גארת’ אדוארדס (שעדיין קיבל קרדיט של במאי על הסרט), גילרוי, שכתב את התסריט המקורי לסרט, העסיק תסריטאים על הסט וקיבל בעצמו, על פי דיווחים, 5 מיליון דולרים על עבודות השיפוץ שעשה.

לפני כן, ב-2015 נפרדו דרכם של לוקאספילם ושל הבמאי ג’וש טראנק (4 מופלאים) אחרי שהוא עבד כשנה על פיתוח פרויקט לא ידוע ביקום של מלחמת הכוכבים. למרות, שבמקרה הזה, פרוק החבילה מובן ביותר.

השאר תגובה