לוהק דיק גרייסון (רובין) ואחרים לסדרת “הטיטנים”

ברנטון טוויטס, אשר גילם את בנו של ויל טרנר בסרט “שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר” לוהק לתפקיד דיק גרייסון, הלוא הוא רובין, הסייד קיק הנודע של באטמן, בסדרת הטלוויזיה המתהווה, “הטיטנים”. את טוויטס, השחקן ממוצא אוסטרלי, ראינו גם בסרטים כמו “המעניק”, “מליפסנט” ו”מלחמת האלים”. מאחורי הסדרה עומד גרג ברלנטי, אחד ממפיקי הטלוויזיה החזקים היום שאחראי על כל סדרות גיבורי העל של רשת CW (“החץ”, “הפלאש”, “סופרגירל” ו”אגדות המחר”). דיק גרייסון, כמובן, עם השנים, הפך להיות נייטווינג ומגנה של העיר בלאדהייבן.

TV Titans Robin

עובדה מעניינת היא, שהסדרה, שתעלה לשידור ב-2018, אינה מיועדת לרשת CW אלא לשרות סטרימינג חדש שמייעדת האחים וורנר, שבבעלותה DC קומיקס. במסגרת השירות החדש, תעלה גם סדרת הטלווזיה המצויירת, Young Justice. את הסדרה יצר וכותב (את הפיילוט לפחות) עקיבא גולדסמן, שהרקורד שלו מורכב מיצירות שהן מצד אחד איכותיות (“עת להרוג”, “נפלאות התבונה”, “אני רובוט” ו”אני אגדה”) ומצד שני נפילות קולוסאליות כששני הסרטים האחרונים שכתב, “רובוטריקים האביר האחרון” ו”המגדל האפל” נכשלו קשות וזכו לביקורות מזעזעות, שלא לדבר על העובדה שבפילומגרפיה שלו תמצאו את סרטי “באטמן” של שומאכר (כן, שניהם), שני הסרטים הראשונים בסדרת “צופן דה וינצ’י” ו”הגל החמישי”.

TV Titans Starfire

התיאור של הסדרה נשאר מעורפל יחסית, אבל ידוע כי הוא יתרחש עוד לפני שהגיבורים המוכרים והאהובים הפכו לגיבורים, או בקיצור, מעין אוריג’ין סטורי. עוד ידוע לנו כי לוהקו שתי שחקניות נוספות לגלם שתי דמויות מרכזיות ומוכרות מחוברות הקומיקס. אנה דיופ, אותה ראינו לאחרונה בסדרה “24: המורשת”, תגלם את סטארפייר (Starfire). על פי תקציר הסדרה, סטארפייר היא “נסיכה חייזרית מעולם אחר אשר שרוי במלחמה. היא מגיעה לכדור הארץ בניסיון לבקש הגנה. היא מסוגלת לעוף ולירות ברקי אנרגיה מתוכה. כשהיא מחפשת את מקומה בכדור הארץ, היא תפגוש ותכיר את הטיטנים”.

TV Titans Raven

טיגאן קרופט, השחקנית הצעירה (בסך הכל בת 13) ממוצא אוסטרלי, תגלם את רייבן בסדרה. בסדרה רייבן היא בתו של שד אך היא עצמה נולדה בעלת כוחות אמפטיים חזקים שצריכה לשלוט בכוחותיה כדי לא להוציא את הצד הדמוני שבה”.

אנו מניחים שבקרוב נשמע על ליהוקים נוספים, חבורת הטיטנים שבקומיקס מורכבים מעוד מספר גיבורי על. “הטיטנים הצעירים” (Teen Titans) הופיעו לראשונה אי שם ב-1964 וכללו את רובין, קיד פלאש, אקוואלד ווונדר גירל (האחות הצעירה של וונדר וומן, דונה טרוי). אולם הגרסה המוכרת ביותר היא זו שכתב מארב וולפמן בשנת 1980 וכללה את רובין, וונדר גירל, קיד פלאש, המקוריים ואליהם הצטרפו סטארפייר, רייבן, סייבורג, וביסט בוי.

Teen Titans 1980

נמתין לליהוקים הנוספים וכמובן, נדווח עליהם כאן.

השאר תגובה