טריילר לאירוע הגדול הבא של מרוול, Marvel Legacy

בסוף החודש תצא חוברת הוואן שוט Marvel Legacy #1 שתפתח את הארוע הגדול של מרוול ותציג בפנינו את חבורת גיבורי העל הראשונה בהיסטוריה, “האוונג’רס מיליון לפני הספירה”. החוברת הזו, בת 50 עמודים, תקשר בין האוונג’רס הראשונים ליקום מרוול כפי שאנו מכירים אותו היום. הארוע הגדול, שהוא בעצם השקה מחודשת, ימשיך בכותרים הפרטניים (53 במספר נכון לכתיבת שורות אלו) של החברה במהלך אוקטובר והלאה. כמובן שמרוול מיהרה להכריז כי הארוע הזה הוא “עצום, ענקי, משמעותי” ועוד כל מיני סופרלטיבים שאנחנו שומעים בעשור האחרון לפני כל אחד מעשרות הארועים (גדולים כקטנים) שהמוציאה לאור הוציאה.

לקראת האירוע הגדול מרוול הוציאו טריילר מיוחד שמעניק לנו הצצה למהפכה הגדולה (שוב, מילים שלהם לא שלנו) של החברה:

מטרת האירוע, על פי מרוול, הוא להחזיר עטרה ליושנה, דהיינו, להחזיר את הליין של הסיפורים לסיפורים והדמויות הקלאסיות ולתת להן את הבמה המרכזית. במסגרת החזרה הזו, ימוספרו חלק מהחוברות המרכזיות במספר חדש, כזה שמאחד את כל ההוצאות של הכותר מאז פרסומו הראשון ועד היום, כך למשל, The Amazing Spider-Man יחל במספר 789, ה-Avengers במספר 672, Captain America יתהדר במספר 695 וכו’.

להוציא 53 הכותרים של הסדרות רצות (סקירה עליהם נעלה בקרוב), תוציא מרוול גם מספר וואן שוטים של גיבורים נשכחים (פחות או יותר) שיסגרו את הסיפור שלהם. נזכה לראות את Dazzler בחוברת מספר 54, Master of Kung Fu בחוברת מספר 126 ועוד.

חוברת הוואן שוט Marvel Legacy תגיע לחנויות הקומיקס ב-27 בספטמבר.

השאר תגובה