פרודיה מצויירת (ומאוד מצחיקה) לטריילר של “תו’ר: ראגנרוק”

אין ספק שהרשת מתרגשת לקראת שובו של ת’ור בסרט סולו שלישי, “ת’ור ראגנרוק” שיעלה בישראל בעוד קצת פחות מחודשיים (כן, כן, הזמן עובר מהר). מדי יום צצים ממים חדשים, סרטוני מאחורי הקלעים, תמונות וראיונות עם יוצרי הסרט ואנשי היקום הסינמטי של מרוול. כמובן, שגם הפרודיות לא מאחרות להגיע. לא מכבר העלינו באתר את הטריילר המוזר, המאוד מוזר (והמצחיק) שהוא פרודיה על הטריילר הראשון של הסרט. וכעת, אנו מביאים לכם פרודיה מצוירת על הטריילר ובכלל על הדמות ועל הסרט המתקרב.

אחד מערוצי היוטיוב הטובים בייצור פרודיות, הוא ArtSpear Entertainment שמספקים מדי פעם סרטי אנימציה באורך של כחמש דקות, פרודיות נהדרות הנשענות על טריילרים של בלוקבסטרים, אך מרחיבים את היריעה ואת ההומור לקטעים נוספים. בעבר הבאנו לכם את הפרודיות שהערוץ עשה על הטריילר של “וונדר וומן”, והטריילר הראשון של “ליגת הצדק”. כמו כן, הבאנו לכם סרטון אפי שהם יצרו בו הם מכניסים את כל גיבורי מרוול, DC ועוד (בהם לארה קרופט, אינדיאנה ג’ונס, ניאו מהמטריקס ולגולס) לזירת גלדיאטורים אחת. הטריילר הפרודי שהם יצרו ל”ת’ור ראגנרוק” הוא פשוט גאוני:

התקציר העברי הרשמי:
בסרט החדש ת’ור כלוא בצד השני של היקום ללא הפטיש שלו ומוצא את עצמו במרוץ נגד הזמן כדי לחזור למקום הולדתו, אסגארד, ולעצור את חורבן העולם שלו ולהציל את הציביליזציה מפני בידי איום חדש, רב עוצמה ואכזרי. אבל קודם הוא חייב לשרוד בתחרות גלדיאטורים קטלנית נגד בעל בריתו לשעבר ועמיתו לנוקמים – הענק הירוק!

“ת’ור: ראגנרוק” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-2 בנובמבר.

השאר תגובה