הריבוט של “זינה הנסיכה הלוחמת” חוסל סופית

לפני כשנתיים (כן, הזמן חולף מהר) דיווחנו לכם כי רשת NBC מפתחת ריבוט לסדרת הקאלט “זינה הנסיכה הלוחמת”. הידיעה בזמנו התקבלה ברגשות מעורבים לאור העובדה שהכוכבת הראשית, לוסי לולס, הודיעה שהיא לא ממש מעורבת בריבוט הזה. היום, שנתיים אחרי, הודיעה הרשת שהריבוט נעצר וכרגע אין להם שום כוונה להשקיע בו. על הריבוט היה אמון חאוויר גליז’ו מארקסווץ’ תסריטאי ומפיק שכתב פרקים ב”אבודים”, “מכושפות” ולאחרונה בסדרה המדע בדיוני לנוער הפופולארית, “ה-100”. אולם לפני מספר חודשים עזב מארקסווץ’ את ההפקה בעקבות “חילוקי דעות קריאטיביים”, וכעת, כאמור, הפרויקט הזה לא יזכה לחיים חדשים.

“שום דבר לא קורה עם זה כרגע” אומרת ג’ניפר סלקה נשיאת NBC למגאזין חדשות הבידור ה-Hollywood Reporter, “עברנו על כמה חומרים והצעות ובסופו של דבר החלטנו שכרגע אין מקום וסיבה מספיק טובה להציג גרסה מחודשת. אני לא אומרת שבשלב מסוים, בעתיד הרחוק, נחזור שוב להתכנס, כי בסופו של דבר מדובר במותג מאוד אהוב, אבל כרגע, הוא מת”.

xena

ידוע כי מארקסווץ’ רצה להתרכז יותר במערכת היחסים הרומנטית שבין זינה וגבריאל, מערכת יחסים שבשנות התשעים הועברה רק בסאבטקסט. למרות שהיו כאלה שחשבו שרשת NBC פחדה לגרום לסדרה, ודמותה הראשית, להיות להט”בית באופייה, מארקסוויץ’ מיהר, בחשבון הטוויטר שלו, להרגיע את הרוחות ולהגיד כי חילוקי הדעות לא היו על הרקע הזה וכי הרשת הייתה מאוד פתוחה לגבי ייצוג מערכת יחסים להט”בית.

חבל שדווקא שבזמן שלוחמת ממוצא יווני עם רקע מיתולוגי שולטת בקופות הקולנוע, לוחמת אחרת עם רקע דומה לא תזכה לראות אור על המסך הקטן.

השאר תגובה