“זינה הנסיכה הלוחמת” חוזרת לטלוויזיה (מעודכן, 13.8)

בשורה משמחת לאוהדי “זינה הנסיכה הלוחמת”. על פי דיווח של עיתון חדשות הבידור ה-Hollywood Reporter, רשת NBC מתכוונת להחזיר את “זינה הנסיכה הלוחמת” לטלוויזיה.

חשוב לציין כי הדיווח הזה לא אושר על ידי גורמים ב-NBC ועל כן, כרגע הוא בגדר שמועה.

“זינה הנסיכה הלוחמת”, שהיא ספין אוף של “הרקולס” עלתה לאוויר לפני 20! שנה ושודרה במשך 6 עונות עד 2001. נראה כי NBC ינסו להחזיר את זינה כסדרה (או מיני סדרה) של 13 פרקים, בכדי לבדוק את תגובות הקהל, בדיוק כפי שעושות היום לא מעט רשתות עם סדרות כמו “גיבורים” ו”תיקים באפילה” וכפי שעשו עם הסדרה “24”.

בימים אלו מחפשת הרשת תסריטאים לפרוייקט, שנמצא ממש בתחילת דרכו ולא ברור, בשלב הזה, מה מידת מעורבותה של לוסי לולס, השחקנית שהביאה את דמותה של זינה לטלוויזיה. את לולס נוכל לראות בקרוב בסדרה Ash Vs Evil. המפיקים המקוריים של הסדרה, רוב טאפר (שגם נשוי ללוסי לולס) וסם ראימי, מעורבים בתחייה המחודשת.

עדכון 13.8:

ה- Hollywood Reporter מדווח כי בוב גרינבלט, יו”ר חטיבת הבידור של רשת NBC אמר בכנס מבקרי הטלוויזיה, “כן, אנחנו בשלבים המוקדמים של פיתוח ריבוט לסדרה ואנחנו מחפשים בימים אלו תסריטאים. אנחנו רוצים לעשות את זה”.

הבשורה הרעה היא, נוכחותה של לוסי לולס, בגרסה המחודשת, כנראה, תהיה ספורדית ולא מרכזית. “אנחנו נשמח מאוד שלוסי לולס תהיה חלק מהריבוט של הסדרה, כל עוד הנוכחות שלה שם לא תעפיל על הכיוון החדש והצוות החדש שאנחנו בונים. אני לא חושב שהיא יכולה להיות חלק מהפרוייקט הזה, אלא אם היא תגלם את זינה, ואני לא בטוח שזה הכיוון שאנחנו הולכים אליו עכשיו”.

השאר תגובה