מקבץ חדשות “מלחמת הכוכבים” מאירוע D23 של חברת דיסני

במהלך סוף השבוע התקיים באנהיים, קליפורניה, אירוע D23 של אולפני דיסני. מדובר על ארוע שנתי בו מציגה החברה, בצורה הכי מרהיבה שאפשר, את הפרוייקטים הקרובים שלה. דיסני, בחרה השנה לא להצטרף להילולת “קומיקון סאן דייגו” ולהעביר את כל ההודעות הגדולות שלה בתחום הקולנוע ל-D23. ואכן, ההודעות היו גדולות. אני מקבצים לכם את הידיעות הקשורות לעולם של “מלחמת הכוכבים”.

* הבשורה הגדולה ביותר היא כנראה העובדה שקולין טרבורו, הבמאי של “עולם היורה” יכתוב ויביים את “מלחמת הכוכבים: פרק 9” אשר ייצא לבתי הקולנוע ב- 2019 (ריאן ג’ונסון שביים את “לופר” יביים את פרק 8). השמועות הפכו לרשמיות אתמול עם הודעה מסודרת מפי האולפן. הצילומים יתחילו כנראה רק בעוד שנתיים אבל טרבורו יגיע בתקופה הקרובה ויתחיל לעבוד על התסריט ועם צוות מעצבים שיעבדו על העולם והיצורים שמאכלסים אותו.

* במהלך הכנס נחשף גם פוסטר רשמי חדש מאת דרו סטרוזן, אחד מציירי הפוסטרים המיתולוגים של הוליווד, שלהוציא הפוסטרים של הסדרה המקורית אחראי גם על פוסטרים אייקונים של סרטים כמו “שודדי התיבה האבודה” ו”בחזרה לעתיד”. בפוסטר ניתן לראות את הדמויות המרכזיות של הסרט (מה שמעורר שאלה על גודל התפקיד של הנסיכה ליה ולוק סקייווקר שלא מופיעים). ניתן לראות בפוסטר את ריי (דייזי רידלי), פין (ג’ון בוייגה) אשר מחזיק חרב לייזר כחולה, האן סולו (הריסון פורד) וקיילו רן (אדם דרייבר) הנבל של הסרט שמחזיר את חרב הלייזר, בצורת חרב.

star-wars-7-the-force-awakens-drew-struzan-poster

* דיסני שחררו תמונה רשמית ראשונה מתוך “מלחמת הכוכבים: Rogue One” שיגיע לבתי הקולנוע ב-16 בדצמבר 2016. למרות שבהתחלה חשבו כי העולם יתפתח לסרטי אנתולוגיה של “מלחמת הכוכבים”, הלוגו הרשמי של הסרט הוא Rogue One: A Star Wars Story (שביננו נשמע קצת כמו סיפור לפני השינה לילדים). את הסרט, שצילומיו החלו בסוף השבוע, מביים גארת’ אדוארדס שביים את הגרסה האחרונה של “גודזילה”. הסרט עוקב אחר חבורה של לוחמי מחתרת המתאגדים יחדיו כדי לגנוב את תוכניות הבנייה של כוכב המוות. בסרט משחקים פליסיטי ג’ונס (“התיאוריה של הכל”), דייגו לונה (“מילק”, “ואת אמא שלך גם…”), בן מנדלסון (הסדרה “קשר דם”), ריז אחמד (“חיית הלילה”), שחקן אומנויות הלחימה ההונג קונגי דוני ין, זיינג וון, פורסט וויטאקר (“המלך האחרון של סקוטלנד”), מדס מיקלסון (הסדרה “חניבעל”), ואלן טודיאק (“סרניטי”) שיעניק את קולו ותנועותיו לדמות וירטואלית. וכן, שמנו לב שבכל חבורת לוחמי המחתרת הזו יש רק אישה אחת (ואנחנו מקווים שהמצב יתוקן בקרוב). לחצו על התמונה לגודל מלא.

star-wars-rogue-one-movie-cast-image
* דיסני הודיעה כי היא מתכוונת לפתוח שני פארקי שעשועים ענקיים, שכולם יהיו סביב היקום של “מלחמת הכוכבים”, פארק אחד יהיה בדיסנילנד, שבאנהיים, קליפורניה, והשני בדיסניוורלד, אשר באורלנדו פלורידה. אלו יהיו החלקים הגדולים ביותר, בתוך פארקים קיימים, שדיסני יקימו, וכל אחד מהפארקים ישתרע על שטח של 14 דונם. בכל אחד מהפארקים, שיעוצבו ברוח הסרטים ודמויות מהסרטים יאכלסו אותם, יהיו שתי אטרקציות מרכזיות, הצטרפות לקרב בין המחתרת והמסדר הראשון ו… היכולת להטיס את המילניום פלקון (בהחלט משהו ששווה מחיר של כרטיס טיסה, 12 שעות במטוס ועוד כמה שעות המתנה בתורים). אם תרצו להתרענן, כמובן שתהיה במקום קנטינה, כאשר המוכרים ואנשי הצוות של המקום יהיו כולם לבושים בתחפושת וישחקו דמויות מן העולם של “מלחמת הכוכבים”. עדיין לא ידוע מתי הפארקים ייפתחו, אבל שוחררו שלוש תמונות קונספט (לחצו עליהם להגדלה).

ולסיכום, אלו סרטי “מלחמת הכוכבים” להם יש תאריך יציאה רשמי:

“מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר” – בבתי הקולנוע ב-17 בדצמבר 2015

“מלחמת הכוכבים: Rogue One” – בבתי הקולנוע ב-16 בדצמבר 2016

“מלחמת הכוכבים: פרק 8” – בבתי הקולנוע ב-26 במאי 2017

סרט בכיכובו של האן סולו הצעיר (עדיין ללא שם רשמי): בבתי הקולנוע ב-25 במאי 2018

4 thoughts on “מקבץ חדשות “מלחמת הכוכבים” מאירוע D23 של חברת דיסני”

    1. תודה תודה מק, וכן, היו כמה ימים שמסיבות אלו ואחרות לא יכולנו לעדכן (מדובר על יומיים, שלושה), אבל אנחנו חוזרים לעדכן באופן שגרתי יום יום. אנחנו לא הולכים לשום מקום, אנחנו כאן, וכאן נישאר.

  1. וואו! תודה רבה רבה על הפרסום (: שמח על הביום והכתיבה של סרט 9, על הביום של סרט 8 שמח גם כן, הפוסטר אדיר, התמונה נראית די טוב והפארקים….הם נראים באמת מאוד מאוד מדהימים…

השאר תגובה