“קינגסמן מעגל הזהב” – טריילר חדש

חברת פוקס שחררה טריילר חדש ל”קינגסמן: מעגל הזהב”, סרט ההמשך ללהיט המפתיע משנת 2015, “קינגסמן: השירות החשאי”, שהתבסס על מיני סדרת קומיקס מאת מארק מילר. הבמאי מתיו ווהן, שעומד מאחורי הסרט הראשון ועוד כמה להיטים גיקים כמו “קיק-אס” (שגם מבוסס על קומיקס של מילר), “אבק כוכבים” וכמובן “אקס-מן ההתחלה” חוזר לכסא הבמאי, וממשיך להראות לנו, לפחות על פי הטריילר, שהוא מאסטר בקטעי אקשן מרהיבים ומקוריים.

בסרט כמה פרצופים מוכרים מהסרט הראשון, כשבראשם, כמובן,טארון אגרטון כאגסי, סוכן החרש החדש והצעיר. כמו כן חוזרים לסרט ההמשך מארק סטרונג ו… קולין פירת’. אולם מה שמרתק הוא דווקא הפרצופים החדשים שנראה בסרט, שמעניין לראות איך ישתלבו בעלילה: ג’ף בריג’ס, האלי בארי, ג’וליאן מור וצ’אנינג טייטום.

התקציר עברי הרשמי:
קינגסמן: השירות החשאי הציג את העולם של קינגסמן – שירות חשאי בינלאומי עצמאי וסודי ביותר שמטרתו העיקרית היא להפוך את העולם למקום בטוח יותר. ב”קינגסמן”: מעגל הזהב”, הגיבורים שלנו עומדים מול אתגר חדש. כשהמפקדה שלה נחרבת והעולם כולו הופך לבן ערובה, המסע שלהם מוביל אותם לגילוי של ארגון ריגול בן ברית בארה”ב הנקרא סטייטסמן. ההרפתקה החדשה תבחן את הכוח והשכל של הסוכנים שלהם, שני ארגוני העלית האלה עושים יד אחת כדי להביס אויב משותף אכזר, כדי להציל את העולם, משהו שהפך להרגל של אגסי…

“קינגסמן מעגל הזהב – ייצא לבתי הקולנוע בישראל ב-21 בספטמבר.

השאר תגובה