וידאו: “שודדי הקאריביים”, סיכום ארבעת הסרטים הראשונים

מחר, יום חמישי, ה-25 במאי, יעלה בבתי הקולנוע בישראל הסרט החמישי בסדרת סרטי “שודדי הקאריביים” שהחלה אי שם בשנת 2003. הסרט הראשון, אותו ביים גור ורבינסקי ושהיה מבוסס על מתקן שעשועים בדיסנילנד, היה אחת ההפתעות המוצלחות של 2003 והסרט הפך ללהיט ולאחד משלושת הסרטים הריווחיים של אותה שנה (קדמו לו רק “שר הטבעות שיבת המלך” ו”מוצאים את נמו”). מאז, ג’וני דפ, שללא ספק דמותו של קפטן ג’ק ספארו, הוא אחת הדמויות הבולטות והמוזרות בקריירה שלו, חזר למסך עוד שלוש פעמים. שני הסרטים האחרונים בסדרה כבר זכו לביקורות קטלניות. ובכל זאת, חברת דיסני החליטה לנסות להחיות את הפרנצ’ייז הזה, והסרט החמישי אוטוטו כאן.

לקראת הסרט, החליטו בערוץ היוטיוב של Screen Junkies החליטו לעשות לנו סרטון סיכום של כל ארבעת הסרטים. במשך 17 דקות, אנחנו מקבלים תקציר (לא מאוד קצר) שמאזכר לנו את העלילות, הדמויות המרכזיות וכמובן התפניות והטוויסטים הרבים שהיו בארבעת הסרטים הראשונים. כמובן שהחברה שם לא מסוגלים לעשות את זה באופן רציני מאוד ולכן, הסקירה, היא מאוד משעשעת וגם מאוד מאזכרת. אז קדימה, אם אתם אוהדי סדרת הסרטים או סתם רוצים להיזכר ואין לכם זמן לשבת ולראות את כל ארבעת הסרטים, זה הסרטון בשבילכם:


התקציר העברי הרשמי:
ג’וני דפ חוזר לתפקידו האיקוני בתור קפטן ג’ק ספארו, אחת הדמויות האהובות ביותר בעולם הקולנוע. הפעם מצטרף אליו גם זוכה פרס האוסקר חוויאר ברדם. קפטן ספארו מוצא את עצמו בהרפתקה חדשה, לאחר שאיבד את מזלו, רוחות של ביש מזל נושבות לכיוונו כשרוחות רפאים של פיראטים בהנהגתו של יריבו העתיק והנורא קפטן סלאזר (חאווייר ברדם) בורחות ממשולש השטן ונחושות להרוג כל פיראט בים… כולל אותו. תקוותו היחידה של קפטן ג’ק היא קלשונו של פוסידון, חפץ עתיק יומין המעניק לאוחז בו שליטה על כל הימים.

“שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-25 במאי.

השאר תגובה