וידאו: Secret Empire, הסיפור נכון לעכשיו

בימים אלו, יקום הקומיקס של מרוול נמצא תחת איום חדש וכנראה אחד הגדולים שעמד מולו בהיסטוריה של מרוול. אירוע ה-Secret Empire שהחל לפני כחודש ובעצם ממשיך את הסיפור שהחל ניק ספנסר, בו קפטן אמריקה הוא בעצם סוכן הידרה (כן, ברצינות, לא, אנחנו לא צוחקים עליכם). עידן בז’רנו כתב סקירה על החוברת שפותחת את האירוע ומאז הגיעה לחנויות הקומיקס גם חוברת Secret Empire #1. ביום קומיקס חינם קיבלנו גם חוברת של Secret Empire ולמרות שלא קרה בה הרבה, היה שם רגע משמעותי אחד (שלא נגלה כאן, כי… ספויילרים).

ביום רביעי הבא, ה-17 במאי, תצא חוברת Secret Empire #2 וכדי לעזור לקוראים חדשים, או כאלה שרוצים לקפוץ על רכבת האירוע הזה, להבין פחות או יותר מה קורה, חברת מרוול שיחררה סרטון הסברה על מה שהיה, מה שקורה וקצת, מה שיהיה. הסרטון אגב, מכיל לא מעט ספוילרים (כולל אותו רגע משמעותי מחוברת Secret Empire של יום קומיקס חינם):

אם הגעתם לכאן, ניתן לכם קצת הסברים למה שראיתם (ספויילרים בהמשך):

הידרה, הארגון הזדוני שקיים כבר מאוד שנים (ובהיסטוריה של מרוול כבר למעלה מ-50 שנה) מחליטים לצאת למלחמה כוללת ולהרוס את כל גיבורי העל שמפריעים להם להשתלט על העולם. הפעם הם עושים את זה תוך שינוי המציאות (בעזרתה של קוביקס) ובשינוי ההיסטוריה הפרטית של קפטן אמריקה, שעכשיו הוא בעצם סוכן שתול של הידרה. התוכנית של הידרה מורכבת משלושה שלבים:
1. הגליית גיבוריה הגדולים והחזקים של מרוול מהמציאות שלנו למקום שבו מחסום גלקטי ימנע מהם לחזור.
2. לכלוא את שאר הגיבורים שנשארו בכיפת מגן במנהטן.
3. להיפטר מכל מי שיעמוד בדרכם.

עכשיו דמיינו לכם קול בס דרמטי: “האם גיבורינו יוכלו להתמודד עם האיום הזה שישנה את פני היקום של מרוול וחייהם האישיים של גיבורי העל לעד”. (התשובה היא כמובן, “ברור שהם יצליחו”, השאלה היא כמובן “איך?” ו”מה תהיינה ההשלכות?”).

השאר תגובה