טריילר ראשון, מדליק וכייפי ל"קינגסמן: מעגל הזהב"

אחת ההפתעות הנעימות (והאלימות) של 2015 היה העיבוד הקולנועי לקומיקס של מארק מילר, "קינגסמן, השירות החשאי". השנה, נקבל את סרט ההמשך, "קינגסמן: מעגל הזהב" ואם לשפוט על פי הטריילר ששוחרר היום, ההמשך הולך להיות לא פחות כייפי (אולי יותר) לא פחות אלים (אולי יותר) ויספק לנו לא מעט ריגושים. והיי, לצידם של טארון אגרטון וקולין פירת' נראה את חביב הבלוג, צ'אנינג טייטום וגם את האלי בארי, ג'וליאן מור, ג'ף בריג'ס, מארק סטרונג, סר אלטון ג'ון (כן כן) ועוד. הטיזר טריילר הראשון:

את הסרט השני מביים מת'יו ווהן, שביים גם את הראשון (ועל הדרך נזכיר שהוא ביים כמה מסרטי הקומיקס הטובים של השנים האחרונות בהם "אקס מן ההתחלה" ו"קיק אס"). את התסריט כתב ווהן יחד עם ג'יין גולדמן איתה הוא עבד על הסרטים שהוזכרו כאן וגם כתבה את "המעון של מיס פרגרין", "אקס מן העתיד שהיה" והעיבוד האמריקאי לסרט הישראלי, "החוב".

התקציר העברי הרשמי:
קינגסמן: השירות החשאי הציג את העולם של קינגסמן – שירות חשאי בינלאומי עצמאי וסודי ביותר שמטרתו העיקרית היא להפוך את העולם למקום בטוח יותר. ב""קינגסמן"": מעגל הזהב"", הגיבורים שלנו עומדים מול אתגר חדש. כשהמפקדה שלה נחרבת והעולם כולו הופך לבן ערובה, המסע שלהם מוביל אותם לגילוי של ארגון ריגול בן ברית בארה""ב הנקרא סטייטסמן. ההרפתקה החדשה תבחן את הכוח והשכל של הסוכנים שלהם, שני ארגוני העלית האלה עושים יד אחת כדי להביס אויב משותף אכזר, כדי להציל את העולם, משהו שהפך להרגל של אגסי…

"קינגסמן: מעגל הזהב" – יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב- 21 בספטמבר.

השאר תגובה