טריילר חדש ל”האויב שבפנים: פרק הסיום”

לפני כחודשיים יצא הטריילר הראשון לסרט השישי, והאחרון כנראה, בסדרת סרטי “האויב שבפנים”. במהלך קומיקון ניו יורק שנערך בימים אלו, שיחררה חברת סוני טריילר חדש מלא באקשן ואפקטים:

מילה יובוביץ’ חוזרת בפעם השישית לגלם את דמותה של אליס אשר נלחמת בזומבים, ייצורים מפחידים ובעיקר בתאגיד אמברלה, בסדרת הסרטים המבוססת על משחק המחשב הפופולארי. הסדרה היא ללא ספק המותג הקולנועי המצליח ביותר שמבוסס על משחק מחשב. חמשת הסרטים הראשונים בסדרה הכניסו למעלה ממיליארד דולרים. את הסרט מביים פול ו.ס. אנדרסון שביים את הסרט הראשון בסדרה אי שם בשנת 2002. אנדרסון, שכתב את כל הסרטים בסדרה (כולל הסרט החדש) חזר לביים גם את חלקים ארבע (“האויב שבפנים: החיים שאחרי” – 2010) וחמש (האויב שבפנים: הגמול” – 2012). לצידה של יובוביץ’ נראה את אלי לרטר שהופיעה בחלקים 3 ו-4 כקלייר רדפילד ושון רוברטס שחוזר לגלם את אלברט ווקסלר העומד בראש תאגיד אמברלה.

התקציר העברי הרשמי:
הסרט החדש ממשיך היכן שהסתיים הפרק הקודם בסדרה – “האויב שבפנים: הגמול”. אליס (מילה יובוביץ’) היא הניצולה היחידה של מה שהיה אמור להיות הקרב הסופי של האנושות נגד הזומבים. עכשיו, היא חייבת לחזור למקום שבו הסיוט התחיל – היכן שהתאגיד צובר כוחותיו למכת המחץ נגד הניצולים הבודדים של האפוקליפסה.

“האויב שבפנים: פרק הסיום” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-26 בינואר 2017.

השאר תגובה