טריילר ראשון ל”האויב שבפנים: פרק הסיום”

מילה יובוביץ’ חוזרת בפעם השישית (והאחרונה?) לגלם את דמותה של אליס אשר נלחמת בזומבים, ייצורים מפחידים ובעיקר בתאגיד אמברלה, בסדרת סרטי “האויב שבפנים” המבוססת על משחק המחשב הפופולארי. הסדרה היא ללא ספק המותג הקולנועי המבוסס על משחק מחשב המצליח ביותר וחמשת הסרטים הראשונים בסדרה הכניסו למעלה ממיליארד דולרים. הסרט השישי, “האויב שבפנים: פרק הסיום” שייצא לבתי הקולנוע בישראל ב-26 בינואר 2017, התחדש בטריילר ראשון:

את הסרט מביים פול ו.ס. אנדרסון אשר ביים את הסרט הראשון בסדרה אי שם בשנת 2002. אנדרסון, שכתב את כל הסרטים בסדרה (כולל הסרט החדש) חזר לביים גם את חלקים ארבע (“האויב שבפנים: החיים שאחרי” – 2010) וחמש (האויב שבפנים: הגמול” – 2012). מילה יובוביץ’ חוזרת לגלם אליס ולצידה אלי לרטר שהופיעה בחלקים 3 ו-4 כקלייר רדפילד ושון רוברטס שחוזר לגלם את אלברט ווקסלר שעומד בראש תאגיד אמברלה.

התקציר העברי הרשמי:
הסרט החדש ממשיך היכן שהסתיים הפרק הקודם בסדרה – “האויב שבפנים: הגמול”. אליס (מילה יובוביץ’) היא הניצולה היחידה של מה שהיה אמור להיות הקרב הסופי של האנושות נגד הזומבים. עכשיו, היא חייבת לחזור למקום שבו הסיוט התחיל – היכן שהתאגיד צובר כוחותיו למכת המחץ נגד הניצולים הבודדים של האפוקליפסה.

השאר תגובה