טריילר חדש (וכנראה אחרון) ל”חיות הפלא והיכן למצוא אותן”

טריילר מלא חדש וכנראה אחרון לסרט “חיות הפלא והיכן למצוא אותן”. בעוד הטריילרים הקודמים, שיצאו לפני מספר חודשים, התמקדו בעיקר בצדדים החמודים, המצחיקים והפחות פנטסטיים של הסרט, כעת, ככל שאנחנו מתקרבים ליום היציאה, והאפקטים גמורים, אנו יכולים לקבל הצצה טובה יותר לעולם הפנטסטי ובעיקר ליצורים הפנטסטים שמאכלסים את הסרט. “חיות הפלא והיכן למצוא אותן” הוא ספר לימוד בבית הספר לקוסמים של הוגוורטס בסדרת ספרי הארי פוטר. הספר מסביר על חיות הפלא בעולם הקוסמים וכולל גם מדריך זואולוגי. בעקבות ההצלחה של סדרת ספרי הארי פוטר יצאו שלושה ספרונים המתבססים על הסדרה, אחד מהם הוא “חיות הפלא”.

את הסרט מביים דייויד ייטס, אשר מכיר היטב את העולם של הארי פוטר מכיוון שהוא ביים את חלקים 5 עד 7 (על שני חלקיו) בסדרת הסרטים. ג’י קי רולינג, הסופרת שהפיחה חיים בהארי פוטר, כתבה את התסריט. הסרט מתרחש בני יורק של 1926 כאשר המאגיזואוליסט ניוט סקאמנדר (אדי רדמיין) מסיים את המסע שלו ברחבי העולם לאיתור מפלצות וחיות פלא אחרות. אולם, ניוט לא יוכל לנוח אחרי מסעותיו הרבים, בעיקר בגלל נו-מאג’ (המונח האמריקאי למאגל) בשם ג’ייקוב, תיבה קסומה שנעלמת, וכמה יצורים מופלאים שברחו להם.

בסרט משחקים גם קתרין ווטרסטון שמגלמת את טינה אהובתו של ניוט, זוכה פרס הטוני, דן פוגלר, שמגלם את ג’ייקוב ואליסון סודול מגלמת את אחותה של טינה, קוויני. שחקנים נוספים שמופיעים בסרט: עזרא מילר (“הפלאש” הקולנועי), סמנתה מורטון, ג’ון ווייט, רון פרלמן, וקולין פארל.

הסרט ייצא לאקרנים בישראל ב-17 בנובמבר.

השאר תגובה