קומיקון 2016: טיזר טריילרים ל”איירון פיסט”, “לוק קייג'” ו”הדיפנדרס” של נטפליקס

קומיקון סאן דייגו החל וכבר מתחילות לזרום החדשות המרגשות בתחומי הקולנוע, הקומיקס והטלוויזיה. ביום חמישי 21.7, נערך פאנל טלוויזיוני עם נציגי “נטפליקס” ו”מרוול TV”, שעדכנו את האורחים הנלהבים בכמה חדשות שלוו בטיזרים וטריילרים. אולם, כהכנה לטיזרים המתקרבים, הקרינה “נטפליקס” מעין סרטון המשלב את שלושת סדרת הקומיקס שלה, “דרדוויל”, “ג’סיקה ג’ונס” ו”לוק קייג'” כמגינים של הלס קיטצן. הסרטון מורכב מקטעים משתי העונות הראשונות של דרדוויל ומהעונה הראשונה של ג’סיקה ג’ונס.

וכעת לטיזרים של הסדרות החדשות:

1. לוק קייג’

netflix-releases-brand-new-luke-cage-poster-in-time-for-comic-con-1063958

הסדרה השלישית של נטפליקס, המבוססת על דמויות של חברת “מרוול”, אחרי “דרדוויל” ו”ג’סיקה ג’ונס” היא “לוק קייג'” אותו מגלם מייק קולטר. דמותו של קייג’ הופיעה לראשונה בעונה הראשונה של “ג’סיקה ג’ונס” וב-30 בספטמבר נזכה לראות ב”נטפליקס” את כל 13 הפרקים המהווים את העונה הראשונה של “לוק קייג'”.

לצד מייק קולטר נוכל לראות את רוסריו דוסון שמשחזרת את דמותה של קלייר טמפל אותה אנו רואים באופן קבוע בסדרה “דרדוויל”, השחקנית הברזילאית הנודעת סוניה ברגה שמגלמת את אימה של קלייר, תיאו רוסי כנבל Shades, מהרשלה עלי כנבל Cottonmouth (קורנל סטוקס) ועוד. במהלך הפאנל, הוקרן הטריילר המלא הרשמי הראשון:

2. איירון פיסטMarvel-Iron-Fist-Netflix-Logoנטפליקס שיחררו טיזר טריילר ראשון, קצר יחסית (קצת פחות מדקה) לסדרה החדשה “איירון פיסט”, הסדרה הרביעית המבוססת על דמויות של חברת “מרוול”. פין ג’ונס (משחקי הכס) הוא דניאל ראנד/איירון פיסט ולצידו ג’סיקה הנוויק כקולין ווינג, דיוויד וונהם הוא הרולד מיצ’ום שעבד עם הוריו של ראנד ועוד. בסדרה נראה כמה דמויות מוכרות כמו קארי אן מוס (“המטריקס”) שתשחזר את דמותה של ג’יר הוגארת’ אותה פגשנו לראשונה בסדרה “ג’סיקה ג’ונס” ורוסריו דוסון כקלייר טמפל, שמוצאת את עצמה בכל הסדרות של נטפליקס המבוססות על גיבורי מרוול.


3. הדיפנדרס

the-defenders-logo

במהלך הפאנל, “מרוול” שיחררו גם טיזר למיני סדרה שלהם, “הדיפנדרס” שמוגדרת כ”הנוקמים” של היקום הטלוויזיוני של מרוול, שבעצם מאחדת את הגיבורים הראשיים של הסדרות של מרוול/נטפליקס להרפתקה משותפת. הידיעה על המיני סדרה היא לא חדשה ובעצם, התכנון היה קיים עוד בזמן שבו נטפליקס ומרוול יצאו לצלם את העונה הראשונה של דרדוויל. מרקו רמירז ודאג פטרי, שמשמשים כשאו ראנרז של “דרדוויל” מפקחים גם על “הדיפנדרס”.

המיני סדרה אמורה לעלות לשידור רק בסוף 2017, אחרי שנראה את העונה הראשונה של “איירון פיסט”. הטיזר, שלא מראה לנו שום פוטג’ מהסדרה אלא רק גרפיקות, עם קריינות של סקוט גלן (סטיק מהסדרה “דרדוויל”), עדיין עושה את העבודה שלו ומצליח לגרום לנו להתרגש ולהתסקרן לקראת המיני סדרה הזו:


4. דרדוויל עונה 3

screen-shot-2015-02-26-at-1-08-45-pm

עוד בשורה משמחת שיצאה מהפאנל בקומיקון סאן דייגו, היא אולי לא מפתיעה, “דרדוויל” חודשה לעונה שלישית. ג’ו קוואסדה שהודיע על החידוש לא הוסיף הרבה פרטים ולא ידוע לנו מול מי יתמודד דרדוויל בעונה הזו (למרות שההימור שלנו הוא Bullseye). ככה שהעולם של דרדוויל, יחד עם סדרת סולו של “המעניש”  אותו הכרנו בעונה השנייה, ממשיכה לחיות. מה שכן, לא ידוע מתי תעלה העונה השלישית של “דרדוויל” אבל כנראה מדובר על 2017 מכיוון שהיא תעלה רק אחרי “הדיפנדרס”.

השאר תגובה