קומיקון 2016: טריילרים ל-“המתים המהלכים”, “אלים אמריקאים”, “זאב צעיר”‘ ועוד

חדשות הטלוויזיה מהפאנלים השונים שמתרחשים בקומיקון סאן דיאגו 2016 ממשיכות לרגש צופים ואוהדים ברחבי העולם. אחרי לא מעט חדשות וטריילרים מעולם הסדרות של מרוול ונטפליקס, ריכזנו לכם כמה חדשות (וטריילרים) על סדרות המתח והאימה שעומדות לעלות בקרוב: “המתים המהלכים”, “אלים אמריקאים”, “מגרש השדים” ו”זאב צעיר”.

המתים המהלכים – עונה 7

6541

אנחנו עוד לא יודעים מי פגש את המחבט של נגן בסוף העונה השישית של “המתים המהלכים” והספקולציות חולפות ברשת כמו אש בשדה קוצים. במהלך קומיקון סאן דייגו, רשת AMC שיחררה טריילר באורך של כ-3 דקות לעונה השביעית של הסדרה שתעלה לשידור באוקטובר. הטריילר מכיל קטעים חדשים שלא נראו קודם, אבל מן הסתם, לא מספק פתרון לתעלומה. העונה השביעית תעלה לשידור ב-23 באוקטובר, 8 ראשונים ישודרו כששאר 8 הפרקים, ישודרו בתחילת 2017. מה שכן, בעונה הקרובה יש טיגריס!

אלים אמריקאים

American Gods Season 1 2017

הסדרה “אלים אמריקאים”, על פי ספרו של ניל גיימן, תעלה ברשת Starz במהלך 2017 ובפאנל בקומיקון שוחרר הטריילר הראשון של הסדרה. “אלים אמריקאים” הוא אחד מהספרים הטובים והמצליחים של סופר הפנטזיה ניל גיימן ועוסק בעלילותיו של אסיר מסתורי בשם “צל” שמגלה כי הוא הסתבך במלחמה שנערכת בין שלל אלים מתרבויות ומיתוסים על השליטה באמריקה. ריקי וויטל (לינקולן מהסדרה “ה-100”) מגלם את “צל”, ולצידו לא מעט שחקנים מוכרים ונהדרים, בהן ג’יליאן אנדרסון (סקאלי ב”תיקים באפילה”) שמגלמת את מדיאה, השחקנית הוותיקה קלוריס ליצ’מן, איאן מקשיין, כריספין גלובר (המוכר לנו כאביו של מרטי מקפליי מסרטי “בחזרה לעתיד”, השחקן השבדי פיטר סטורמאר, דיין קוק, אמלי בראונינג ואורלנדו ג’ונס.

זאב צעיר – עונה 6

teen-wolf

אחת הסדרות המצליחות של רשת MTV, שהפכה כמה מהשחקנים הצעירים שלה למפורסמים (בראשם דילן אובריאן מסרטי “הרץ במבוך” שלמרות פציעתו יחזור לשחק בעונה החדשה) היא “זאב צעיר”. הסדרה, שבבמהלך חודש נובמבר תחזור לעונה שישית ואחרונה, תסתיים עם הקרנת הפרק ה-100 שלה. במהלך הפאנל הוקרן טריילר ראשון לעונה השישית:

הנגיף – עונה 3

the-strain-header

סדרת האימה מרשת FX, שנוצרה על ידי גילרמו דל טורו (“פסיפיק רים”, “הלבוי”) המבוססת על קומיקס. מנהל היחידה למניעה ושליטה על מגיפות, האפידימיולוג ד”ר אפרים גודווט’ר ממשיכים לחקור את התפשטות הוירוס שהופך את קורבנותיו לערפדים (סטריגוי). הערפד העתיק באדי, שרוצה להחזיר לערפדים את השליטה בבני האדם, חוזר ומתכנן ליצור יצור חדש. העונה השלישית, תעלה לשידור ב-28 באוגוסט בערוץ FX ובמהלך קומיקון ניתנה לצופים המשולהבים הצצה ראשונה אל מאחורי הקלעים של הסדרה:

מגרש השדים

the-exorcist-tv

אם אנחנו כבר עוסקים באימה, רשת FOX שיחררה טריילר מרשים ומאוד מפחיד לסדרה “מגרש השדים” המבוססת על הסרט הנודע משנת 1973 בכיכובה של ג’ינה דיוויס. את הפרק הראשון של הסדרה מביים רופרט וואייט (“כוכב הקופים המרד”). הסדרה תעלה לשידור ב-23 בספטמבר.

השאר תגובה