טיזר טריילר ראשון לסרט האנימציה החדש של דיסני, “מואנה”

אולפני האנימציה של וולט דיסני מציגים טיזר טריילר ראשון ל-“מואנה”, נסיכת דיסני הבאה שמאיימת לכבוש את המסך כשלצידה חצי אל בשם מאווי. הסרט, שמוגדר כקומדיית הרפתקאות סוחפת אודות טינאייג’רית חדורה היוצאת למשימה הבלתי אפשרית להשלים את המסע של אבותיה, יעלה בבתי הקולנוע ב-8 בדצמבר. הסרט מבוים על ידי צוות היוצרים הידוע, רון קלמנטס וג’ון מאסקר שביימו שתיים מהקלאסיקות הגדולות של חברת דיסני, “בת הים הקטנה”, ו-“אלאדין”.

אולם הדבר המשמח הוא האנשים שעומדים מאחורי התסריט של הסרט, בראשם ג’ארד בוש, אשר כתב את הסיפור (והתסריט) של “זוטרופוליס”, ולצידו הכותבת הקומית פמלה ריבון והבמאי הניו זילנדי טאיקה וואיקיקי (שהוא חצי מאורי וחצי יהודי – מצד האמא) שביים את אחד מסרטי האימה העצמאיים המוערכים של השנים האחרונות, What We Do in the Shadows ובימים אלו מביים את “ת’ור: ראגנרוק”.

העלילה עוקבת אחרי מואנה (אוליאי קרבלו בת ה- 14), נווטת מלידה, מפליגה מהאיים העתיקים של אוקיאניה בדרום האוקיינוס השקט בחיפושה אחרי אי אגדי . בזמן מסעה המופלא, היא חוברת לגיבור שלה, חצי האל מאווי (בדיבובו של דווין ג’ונסון), וביחד הם חוצים את הים הפתוח בהפלגה מלאת אקשן ופוגשים יצורי ים אדירים, עולמות תת מימיים עוצרי נשימה ותרבויות עתיקות.

MOANA

התקציר העברי הרשמי:
לפני 3000 שנה, המלחים הטובים בעולם יצאו למסע לחצות את האוקיינוס השקט כדי לגלות את האיים הנסתרים שבו. אולם לפתע המסע שלהם נעצר, ואיש אינו יודע מדוע. מואנה הוא סיפור הרפתקה על נערה שמפליגה למשימה נועזת כדי להוכיח את עצמה ולהשלים את משימתם של אבות אבותיה. במהלך מסעה, היא פוגשת את האל מאווי ויחדיו הם חוצים את האוקיינוס הפתוח במסע אשר יפגיש אותם עם יצורים עצומים והתמודדות אל מול הבלתי אפשרי.

השאר תגובה