טריילר לסדרת המתח העל טבעי של נטפליקס, “דברים משונים”

אחת הסדרות המסקרנות שעולות בקרוב על המסך הקטן, היא ללא ספק סדרת המתח העל טבעית של רשת “נטפליקס” Stranger Things. הטריילר הראשון ששוחרר מעלה את רף הציפיות, בייחוד לכל ילדי שנות השמונים שקשה מאוד לראות את הטריילר בלי להתרגש מאינספור מחוות לסרטי סטיבן קינג וסטיבן שפילברג.

כמו תמיד אצל קינג ושפילברג של שנות השמונים, העלילה מתרחשת בעיירה קטנה במרכז ארצות הברית. הפעם מדובר על ילד אשר נעלם באופן מסתורי כשהתרחשות מוזרה קרתה בעיירה. אימו (וינונה ריידר) מחליטה לצאת ולחפש אותו ומגלה כי בעיירה מתרחשים לא מעט מעשים על טבעיים או כמו שאוהבים להגדיר אותם, מעשים שאין להם הסבר. לקראת העלייה של הסדרה, המונה 8 פרקים, ב-15 ביולי ב”נטפליקס” שוחרר הטריילר הראשון והמאוד מסקרן.

מה שמסקרן לא פחות הוא השמות שעומדים מאחורי הסדרה. הבמאי שון לוי, שביים את שלושת סרטי “לילה מוטרף במוזיאון” הוא לא בדיוק השם הראשון שיקפוץ לנו לראש כשאנחנו מדברים על דרמה על טבעית רצינית, אבל הוא זה שמביים את הסדרה. ה-שאו ראנרז שלה הם מאט ורוס דופאר שאחראים על הסדרה “עיירה ללא מוצא” (Wayward Pines). רק הצפייה בטריילר זורקת אותנו לסרטי שנות השמונים כמו “אי.טי”, “הגוניס” ועוד.

השאר תגובה