בראיין פולר יפיק רימייק של Amazing Stories עבור NBC

אתר הבידור אינטרטיינמנט וויקלי דיווח במהלך סוף השבוע כי מפיק הטלוויזיה בראיין פולר (“החיים על פי נד”, “מתים במשרה חלקית”) שוקד על פיתוח Amazing Stories עבור רשת NBC, רימייק לסדרת האנתולוגיה משנות ה-80 של סטיבן ספילברג.

הסדרה המקורית רצה במשך שתי עונות בשנים 1985-87 והכילה סיפורים מגוונים, מפנטזיה ועד אימה קלילה. היא הייתה מועמדת וזכתה במספר פרסי אמי.

בין הבמאים והשחקנים שעבדו בסדרה ניתן למצוא שמות מוכרים כמו רוסרט זמקיס, מרטין סקורסזה, קלינט איסטווד, דני דה ויטו, קווין קוסטנר, מארק האמיל, קירה סדג’וויק וספילברג עצמו. היא גם נתנה במה לבמאים צעירים בתחילת דרכם, כגון בראד בירד וטימותי האטון (בתפקיד בימוי ראשון אחרי קריירה צעירה אך ענפה כשחקן שכללה זכייה באוסקר).

פולר חוזר ל-NBC חודשים ספורים לאחר סיום הסדרה האחרונה שיצר והפיק, “חניבעל”, שבוטלה לאחר שלוש עונות.

לרוב אני נוהג לשמור על אובייקטיביות בדיווחי חדשות, אולם הפעם אני מוכרח לציין נימה אישית: הפרק האהוב עליי ביותר של Amazing Stories הוא “Gather Ye Acorns” בכיכוב מארק האמיל, על ילד שגדל בעידן הזהב של הקומיקס, ובניגוד לעצת הוריו דבק באספנות על חשבון הישגים אחרים, רק כדי לגדול ולהיות חסר בית זקן שמוצא לבסוף גאולה בתחביב עליו לא וויתר מעולם.

השאר תגובה