ריס ווית'רספון היא טינקרבל

חברת דיסני ממשיכה את טרנד הפיכת הקלאסיקות המצויירות שלה לסרטי לייב אקשן, ועם הצלחתם הקופתית של "אליס בארץ הפלאות", "מליפסנט" ו"סינדרלה" לא נראה כי הם מתכוונים להפסיק את הטרנד הזה בקרוב. לא מכבר דיווח על עיבודים חדשים ל"ספר הג'ונגל", "מולן", "היפה והחיה", "פינוקיו", "דמבו", חברי הדרקון אליוט (שבמקור רק חלקו מצוייר) ואפילו "פו הדב". כעת אפשר להוסיף דמות נוספת של דיסני שתקבל את מקומה על המסך הגדול, טינקרבל.

מגאזין חדשות הבידור ה-Hollywood Reporter מדווח כי זוכת האוסקר ריס ווית'רספון תהיה המפיקה והשחקנית הראשית של עיבוד הלייב אקשן לסיפורה של טינקרבל שייקרא בפשטות Tink. ווית'רפסון שכרה את שירותיה של התסריטאית ויקטוריה שטראוס, שכתבה את "מוצאים את דורי", סרט ההמשך ל"מוצאים את נמו" שאמור לצאת בשנה הבאה.

reese 01

על פי המקורות, הסרט לא יהיה עיבוד ישיר לסרט האנימציה הקלאסי "פיטר פן", משנת 1953, שם הופיעה הדמות לראשונה, אלא ייקח את הגישה בה עשו את "מליפסנט", דהיינו, לספר את סיפורה של טינקרבל, מזווית הראייה שלה, כשברקע מתרחש סיפור פיטר פן, קפטן הוק והילדים האבודים. אולפני דיסני מכוונים שהסרט לא יהיה בעל השקעה עצומה והתקציב כנראה לא יגיע לרמות של "מליפסנט" (שנעשה בתקציב של 180 מיליון דולרים) או "סינדרלה" (שנעשה בתקציב של 95 מיליון דולרים).

הסרט נמצא בהפקה כבר לא מעט שנים, ב-2010 דווח כי אליזבת בנקס (פיץ' פרפקט) תשחק בתפקיד הראשי ועל פי ראיונות שנערכו ב-2012, השחקנית עדיין היתה מקושרת לפרויקט, עד לאחרונה.

טריוויה: באותה שנה בה הוכרז הפרוייקט בכיכובה של אליזבת בנקס, קיבלה טינקרבל כוכב בשדרת הכוכבים בהוליווד, וכך הפכה לדמות הפיקטיבית ה-13 שזוכה לכבוד הזה.

השאר תגובה