קארל אורבן לרימייק של “חברי הדרקון אליוט”

קארל אורבן, המוכר לנו כדוקטור בונס בסדרת סרטי “סטאר טרק” מצטרף לצוות השחקנים ברימייק ללהיט המשפחתי של אולפני דיסני, “חברי הדרקון אליוט”.

מי שלא מכיר, “חברי הדרקון אליוט” הוא סרט מוסיקלי משפחתי של אולפני דיסני, חלקו עם שחקנים בשר ודם וחלקו באנימציה (בעיקר זו של הדרקון אליוט). הסרט יצא לאקרנים ב – 1977 וביימו אותו שני בימאים בעלי שם, דון צ’אפי, מסרטי הפנטסיה הנודעים של כל הזמנים, “ג’ייסון והארגונאוטים” (1963) ולצידו דון בלות’, שהיה במאי האנימציה ולימים יהפוך לבמאי בעל שם שביים סרטי אנימציה נפלאים כמו “פייבל והחלום האמריקאי, “סודה של נים”, “המסע לעמק החלומות” “גן עדן לכלבים” ועוד.

petes-dragon 1

הסרט המקורי התרחש בתחילת המאה הקודמת והוא עוקב אחר יתום בשם פיט, אשר בורח מבית האומנה בו הוא חי ושבו מתאכזרים אליו ויחד עם חברו, הדרקון אליוט, יוצא למסע הרפתקאות.

את הגרסה המחודשת כתב ויביים דיוויד לאורי שהסרט האחרון שביים, “נאהים מחוץ לחוק” הוא הסרט הרחוק ביותר שאפשר לחשוב עליו כאשר המילים, משפחתי, מוסיקלי או מתאים לילדים, נמצאים באותו משפט. לצד השחקן הצעיר והמתחיל אוקס פגליי משחקים שחקנים ידועי שם כגון ברייס דאלאס האוורד, ווס בנטלי והשחקן הוותיק רוברט רדפורד.

carl urban

מייקל סי. הול, המוכר מסדרת המתח דקסטר, היה אמור להשתתף בסרט, אולם לאחרונה הוא פרש ואת מקומו תפס קארל אורבן. נכון לכתיבת שורות אלו עדיין לא ברור באיזה תפקיד הוא ישחק. את אורבן נוכל לראות החל מסוף השבוע הקרוב במותחן “הדירה” לצד ג’יימס מרסדן ווונתוורת’ מילר.

אם ההפקה תתקדם כמתוכנן, נוכל לראות את “חברי הדרקון אליוט” גרסת שנות האלפיים ב- 12 באוגוסט 2016.

נשאיר אתכם עם אחד הקטעים המוכרים, המזמרים והאהובים מהסרט המקורי:

השאר תגובה