אמה תומפסון וקווין קליין ל-“היפה והחיה”, תאריך יציאה, ושירים חדשים

פרטים חדשים (ומרגשים) על הפקת הלייב-אקשן של “היפה והחיה” שהופך להיות אחד הסרטים המסקרנים של דיסני בשנים הקרובות.

בימים אלו נכנסת הפקת הסרט, אותו מביים ביל קונדון (“דמדומים: שחר מפציע”), להילוך גבוה וצילומיו אמורים להתחיל כבר בחודש מאי באולפנים בלונדון. חברת דיסני הודיעה כי הסרט ייצא לבתי הקולנוע ב-17 במרץ 2017 וכי הוא יהיה בתלת ממד.

emma-thompson-kevin-kline-beauty-and-the-beast01

כמו כן, לצוות השחקנים שכולל את אמה ווטסון כבל, דן סטיבנס כ-“החיה”, לוק אוונס כגסטון וג’וש גאד כלה-פו, מצטרפים שני שחקנים מוערכים ואהובים, אמה תומפסון (“להציל את מיסטר בנקס”) שתגלם את גברת פוטס וקווין קליין, שיגלם את אביה של בל, מוריס.

הגרסה החדשה תהיה קרובה מאוד לסרט האנימציה המקסים משנת 1991 כשהשירים המוכרים והאהובים יזכו להקלטות חדשות ואליהם יצטרפו שירים חדשים. דיסני, שמתייחסים ברצינות לצד המוסיקלי בסרט, לקחו את הצוות המנצח של אלן מנקן וטים רייס שיהיו אחראים על העיבודים המוסיקלים ועל השירים החדשים. אלן מנקן הלחין את הסרט המקורי (למילים של האוורד אשמן שמת סמוך ליציאת הסרט ממחלת האיידס) ואף זכה על כך בפרס האוסקר. מנקן שיתף פעולה עם טים רייס בסרט “אלאדין” ומאחור יותר רייס כתב את המילים לחלק לא מבוטל מלהיטי “מלך האריות”.

ההודעה מגיעה יום אחרי ש”סינדרלה”, שביים קנת’ בראנה, נכנס הישר למקום הראשון ברשימת שוברי הקופות של סוף השבוע האחרון עם הכנסות מרשימות של כ-68 מיליון דולרים.

השאר תגובה