קצרים: מקבץ חדשות קולנוע מהשבוע החולף

מקבץ חדשות קולנוע מהשבוע החולף (15 במרץ): מאט דיימון בונה את החומה הסינית ונלחם ביצורים מיתיים, פרטים (ותמונות) על סרטי ההמשך של “הרץ במבוך”, ליהוק נוסף ל”היפה והחיה” וארבע תמונות של “ארבעה מופלאים” (למרות שטכנית בתמונות מופיעים רק שלושה).

ככה כן בונים חומה

Great wall of china

מאט דיימון, וילם דפו ופדרו פסקל מצטרפים להפקת The Great Wall, סרט פנטסיה אפי שיצולם כולו בסין. זהו הסרט היקר ביותר שיצולם בסין שממומן על ידי חברת הפקה זרה ויהיה מיועד להפצה בינלאומית. העלילה נשמעת כבסיס איתן לסרט פנטסיה מרהיב והיא מתרחשת במאה ה- 15. הסרט עוקב אחר יחידה של חיילים בריטים אשר מגיעים לסין בזמן בניית החומה הגדולה. החיילים עוזרים בתכנון והבנייה אך אט אט מבינים כי הקמת החומה היא לא רק בשביל לעצור את הלוחמים המונגולים אלא בכדי לעצור משהו נוסף, אפל הרבה יותר. הקמת החומה הופכת למלחמת הישרדות על עתידו של המין האנושי אל מול יצורים מיתיים. את הסרט מביים הבמאי הסיני הנהדר ז’אנג יימו (“גיבור”, “מחול הפגיונות”) על פי רעיון של הסופר מקס ברוקס (“מלחמת העולם Z”).

ממשיכים לרוץ במבוך

כמעט שנה אחרי ש”הרץ במבוך” הפך לאחד הלהיטים של 2014 נוכל לראות את סרט ההמשך, “הרץ במבוך: מבחני הכווייה”, שייצא בישראל ב-17 בספטמבר. מגזין הבידור  Entertainment weekly פרסם מספר תמונות מהסרט המתקרב בכיכובו של דילן אובריאן (הסדרה “זאב צעיר”). כמו כן, האתר המקצועי Deadline דיווח לא מכבר כי הפקת הסרט השלישי בסדרה, Maze Runner: The Death Cure, כבר נמצאת בתהליך גבוה וטי.אס.נולין, שכתב את שני הסרטים הראשונים, יכתוב את הסרט השלישי. הסרטים מבוססים על סדרת ספרי מדע בדיוני שכתב הסופר האמריקאי ג’יימס דשנר שנכון לכתיבת שורות אלו מונה הסדרה ארבעה ספרים, שני הראשונים תורגמו לעברית בהוצאת הקיבוץ המאוחד. סדרת הספרים עוקבת אחר הרפתקאותיו של תומס, בחור צעיר שמתעורר ללא זיכרון במקום מאיים, בו נמצאים נערים אחרים במצבו, המוקף מבוך גדול ואימתני.

סיידקיק להשכרה

Kevin Hart;Josh Gad

שמו של ג’וש גאד אולי לא מוכר לקהל הישראלי, על אף הצלחת הקומדיה “שושבין להשכרה” בכיכובו, אולם קולו מוכר, גם מוכר. גאד דובב את איש השלג החביב והתמים, אולף, בסרט “לשבור את הקרח”. העיתון המקצועי The Hollywood Reporter מדווח כי גאד לא רק יחזור לסרט ההמשך של הלהיט האנימטיבי, אלא גם מצטרף לצוות השחקנים של “היפה והחיה” שדיסני מפיקים בימים אלו, בתפקיד לה-פו, הסיידקיק הגמלוני של גסטון. את הסרט, בכיכובo של אמה ווטסון בתפקיד בל ולוק אוונס כגסטון, מביים ביל קונדון (“דמדומים: שחר מפציע”).

ארבע תמונות, שלושה מופלאים

מגאזין הקולנוע Total Film פרסם ארבע תמונות חדשות מתוך “ארבעה מופלאים”…אך עדיין לא זכינו לראות את The Thing.

השאר תגובה