הסוכנת קרטר מגיעה ל-Yes

אחת השאלות ששאלו אוהדי היקום הסינמטי של מרוול, היא, “איך זה שלא משדרים בארץ את ‘הסוכנת קרטר'”? ללא ספק אחת הסדרות המדוברות שיצאו לאחרונה. ובכן, כעת יש תשובה לשאלה ומתחילת אפריל נוכל לראות את שמונת פרקי העונה הראשונה (עדיין לא הכריזו על עונה שנייה), ב-Yes.

“הסוכנת קרטר” תעלה לשידר ב-2 באפריל בערוץ yes Action HD ותשודר כל יום חמישי ב-22:45. ניתן יהיה לצפות בה ברצף ב-yesBinge וב-yes VOD.

Agent_Carter_01

להלן תקציר הסדרה כפי שנמסר על ידי Yes:

סדרת אקשן חדשה, המבוססת על הסרטים של מארוול, “קפטן אמריקה” ו”קפטן אמריקה: חייל החורף”, שמספרת את סיפורה של הסוכנת פגי קרטר (היילי אטוול, שמשחזרת את דמותה מהסרטים). שנים לפני שהסוכן פיל קולסון וצוות ש.י.ל.ד. נשבעו להגן על האנושות, היתה זו הסוכנת פגי קרטר שנשבעה את השבועה, אך חיה בזמנים אחרים, בהם לא הכירו בנשים כחכמות או קשוחות כמו עמיתיהן הגברים. אך פגי אינה אישה שיש להמעיט בערכה.

השנה היא שנת 1946, והשלום, שזה עתה נכנס לתוקפו, פגע קשות בפגי שמוצאת את עצמה בשוליים, כשהגברים חוזרים מהלחימה בחו”ל. בתור מי שעבדה כסוכנת שטח עבור הסוכנות הסמויה SSR (העתודה האסטרטגית המדעית), היא תקועה כעת בתפקיד פקידותי, כשהיתה מעדיפה לחזור לתפקיד מבצעי ולהשתמש בכישוריה הנרחבים כדי לחסל את הרעים.

Agent Carter 02

היא גם מנסה להתגבר על אבדן אהבת חייה, סטיב רוג’רס, הידוע גם כ”קפטן אמריקה”, ומתרגלת להיותה רווקה. כאשר מכר מן העבר, האוורד סטארק (דומינק קופר, “קפטן אמריקה”), מופלל בכך שמכר את הנשק הקטלני שלו לכל המרבה במחיר, הוא יוצר קשר עם פגי, האדם היחיד בו הוא בוטח, כדי שתאתר את האחראים להפללתו, תיפטר מהנשק ותנקה את שמו. הוא ממנה את המשרת שלו, אדווין ג’רוויס (ג’יימס דארסי), לתמוך ולעזור לה במשימתה. ג’רוויס, חובב השיגרה, יצטרך לעשות שינויים רבים כדי שיוכל לעמוד בקצב של הסוכנת קרטר.

השאר תגובה