טיזר טריילר ל-“מפלצת של מלון 2”

“מפלצת של מלון” שיצא ב-2012, אולי לא היה הלהיט ההיסטרי שכולם ציפו שיהיה, ועדיין, יותר מ-350 מיליון דולר הכנסות ברחבי העולם הצדיקו סרט המשך, אותו נוכל לראות בישראל ב-24 בספטמבר. בסוף השבוע שחררה חברת סוני טיזר טריילר ראשון שלו.

גנדי טרטקובסקי, שביים את הסרט הראשון, חוזר להחזיק במושכות הבימוי כשהפעם על התסריט אמונים רוברט סמיגל (שכתב את הראשון) ואדם סנדלר, אשר מדובב את גיבור הסרט, דרקולה.

נקודת המוצא של הסרט השני היא כי הפחד שהיה קיים בין המפלצות לבני האדם (והיווה את המוטיב המרכזי בסרט הראשון) כמעט לא קיים ובית המלון, שבעבר היה מיועד למפלצות בלבד, פתוח לכולם. אולם מאחורי דלתות סגורות (או ארונות מתים אם תרצו) דרק חושש שנכדו הצעיר, דניס, שהוא חצי אנושי וחצי ערפד, לא מראה סימנים שהוא מתכוון לסגל לעצמו תכונות ערפדיות. כשבתו, מביס, נוסעת לבקר את ההורים של בעלה, מחליט דרק לגייס את חבריו המפלצות ולהפוך את הנכד לאחד משלהם. קרוב משפחה נוסף שמגיע, אביו של דרק, שהוא ערפד קשה ומאוד, מאוד, מאוד ארכאי, הופך את המצב על פיו.

מאחורי הדמויות האנימטיביות נוכל לשמוע את קולותיהם של אדם סנדלר (דרקולה), אנדי סמברג (ג’וני), סלינה גומז (מביס), סטיב בושמי (וויין), קווין ג’יימס (פרנקנשטיין), ומל ברוקס כואלד, אביו של דרקולה.

“מפלצת של מלון 2” – ייצא בישראל ב-24 בספטמבר

One thought on “טיזר טריילר ל-“מפלצת של מלון 2””

  1. בא לי לקחת אנשים מחוץ לארץ ולתת להם לשמוע את התרגומים שיש בארץ לשמות של סרטים ואז לראות את התגובות שלהם.

השאר תגובה