“עיני נחש: ג’י איי ג’ו ההתחלה” – טריילר חדש

נראה כי החזרה לבתי הקולנוע מלווה בחזרתם של סרטי האקשן (ופחות המדע בדיוני, אם כי, חלק מסרטי האקשן היום הם כל כך מופרכים שהם בהחלט יכולים להחשב כמדע בדיוני, וכן… “מהיר ועצבני 9” אני מסתכל עליכם). בימים אלו מוקרנים בבתי הקולנוע, לצד סאגת המכוניות הבלתי נגמרת, גם “שומר טינה” ו”הגנב הטוב” בכיכובו של ליאם ניסן, שכנראה ייזכר בעתיד כאחד מגדולי כוכבי האקשן.

בקרוב נזכה לראות את “האלמנה השחורה” וכעת שוחרר טריילר ל”עיני נחש: ג’י איי ג’ו ההתחלה” שהוא מעין ספין אוף לשני הסרטים הדי נשכחים שיצאו אי שם ב-2009 וב-2013. הסרטים מבוססים על ליין צעצועים, שהפך לסדרת אנימציה מצליחה, ובשלב מסויים לסדרת קומיקס מאוד מצליחה שרצה לה עד היום.

את הסרט מביים רוברט שוונטקה הגרמני שמאחוריו כמה שוברי קופות כמו Red, “מורדים” (הסרט השני בסאגת “המפוצלים”), “שוטרים מעולם אחר” ו”אשתו של הנוסע בזמן”. על התסריט אמונים איוון ספיליוטופולוס שברזומה התסריטאי שלו ניתן למצוא את גרסת הלייב אקשן של “היפה והחיה”, החלק השני של “הצייד” (בכיכובו של כריס המסוורת’), “הרקולס” בכיכובו של דווין ג’ונסון ולא מעט סרטי אנימציה של דיסני שהופקו ישירות לצפייה ביתית כמו סרטי טינקרבל ו”ספר הג’ונגל 2″. ג’ו שרפנל ואנה ווטרהאוס עזרו לאיוון להשחיז את העט (או את המקלדת אם תרצו) ושותפים לכתיבת התסריט.

בתפקיד הראשי, של “עיני נחש”, לוהק הנרי גולדינג שפרץ לתודעה שלנו ב-2018 בקומדיה הרומנטית “עשיר בהפתעה. לצידו סמרה וויבינג (“הבייביסיטרית”) כסקרלט, אנדרו קוז’ין (הסדרה “הלוחם”), איקו איווייס (סרטי “הפשיטה”) ועוד.

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

התקציר העברי הרשמי:

הסרט מגולל את סיפור המקור של הדמות האיקונית מג’י איי ג’ו, עיני נחש. עיני נחש הוא מתבודד עיקש אשר מתקבל בזרועות פתוחות לשבט יפני עתיק בשם אראשיקאג’ה לאחר שהציל את יורש העצר שלהם. עם הגעתו ליפן, הם מלמדים אותו את דרכי לוחם הנינג’ה ובד בבד גם מספקים לו את מה שייחל לו – בית. אך כאשר סודות מעברו נחשפים, נאמנותו וכבודו של עיני נחש יעמדו למבחן – גם אם זה אומר לאבד את אמונם של הקרובים אליו ביותר.

“עיני נחש: ג’י איי ג’ו ההתחלה” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-22 ביולי.

השאר תגובה