“מלחמת הג’וקר” – המבחן הגדול הבא של באטמן

הקשת הסיפורית הגדולה של באטמן, תגיעה אלינו במהלך חודש יולי ותהיה הקשת הסיפורית המרכזית הראשונה ביקום של באטמן פוסט-קורונה. הקשת הסיפורית עונה לשם “מלחמת הג’וקר” (Joker War) והיא תתפרש על כל הכותרים של באטמן. הסיפור המרכזי יתפרש על פני 5 חוברות ויתחיל בחוברת Batman מספר 95 (ויימשך עד מספר 100) אבל יהיו לא מעט Tie Ins שיכללו את הכותרים הבאים: Nightwing #70-75, Detective Comics #1022-1026, Batgirl #47-50, Harley Quinn #75, Catwoman #25-26, Red Hood: Outlaw #48 ו- Batman: The Joker War Zone.

חברת DC שחררה צ’ק ליסט לכל האירוע:

 

joker-war-checklist
לחצו על התמונה להגדלה

 

את הקשת הסיפורית כותב ג’יימס טייניון ועל האומנות חורחה חימינז, החוברת הראשונה, כאמור, Batman מספר 95, תצא ב-21 ביולי. האירוע אמור היה להתחיל ב-20 במאי, אבל נדחה בגלל התפשטות נגיף הקורונה. התקציר של החוברת הראשונה, בתרגום חופשי: “היה ברור שזה יגיע לכדי זה. נסיך הפשע, הליצן והאביר האפל, הבלש נכנסים זה בזה, ראש בראש, בפעם האחרונה. הג’וקר מעולם לא רצה באמת לנצח, הוא לא רצה שהמלחמה שלו עם באטמן תסתיים, אבל כעת, המוטיבציה שלו השתנתה. הוא החליט שבדרך זו או אחרת, זה יהיה הפרק האחרון של סיפורם, מלחמת הג’וקר מתחילה כאן!”

נראה כי הג’וקר הצליח לגלות לא מעט מהזהויות האמיתיות של משפחת באטמן, כפי שנראה בפאנל בחוברת “באטמן 89” (הפאנל מצורף למטה). דמות שתיקח חלק די משמעותי בקשת הסיפורית, היא פאנצ’ליין, החברה החדשה של הג’וקר, תחליף הארלי קווין אם תרצו. הארלי מצידה, תשחק גם תפקיד בקשת הסיפור הזו, אם כי, די לצדו של באטמן. הקשת הסיפורית תציג גם נבל חדש ליקום של באטמן, נבל שעונה לשם Clownhunter שיופיע לראשונה בחוברת Batman מספר 96.

The-Joker

 

השאר תגובה