“ביל וטד 3” – מקבל טריילר ראשון

אחד מהסרטים המזוהים ביותר עם שנות השמונים הוא “הרפתקאות ביל וטד” (Bill & Ted’s Excellent Adventure) משנת 1989 שהפך ללהיט והוביל ליצירת סרט המשך בשנת 1991 בשם Bill & Ted’s Bogus Journey. שני הסרטים הפכו עם השנים לסרטי קאלט אהובים שלהם קהל מעריצים גדול ברחבי העולם. ובעידן שבו רוב האולפנים הולכים על מותגים מוכרים, סרט שלישי היה רק שאלה של זמן. ואכן, זה קרה, המפיקים הצליחו לגייס את שני הכוכבים הראשיים של הסרטים, “קיאנו ריבס” שמאז לא הפסיק לשחק והפך לכוכב גדול, ואלכס וינטר, שלא ממש המשיך לשחק מאז, אלא עבר אל מאחורי הקלעים וביים לא מעט פרקים בסדרות שונות, עם כמה סרטים קצרים וארוכים זניחים (ברובם).

מאז שהפקת “ביל וטד 3” שזכה לשם Bill and Ted Face the Music יש התרגשות הולכת וגדלה ברחבי רשת האינטרנט ונראה כי יש לא מעט אנשים שמאוד מחכים לסרט הזה. ובכן… כעת, אחרי המתנה מאוד ארוכה, יש לכם הזדמנות לקבל רושם ראשוני על הסרט מכיוון שחברת ההפקה שחררה טיזר טריילר ראשון (כדקה וחצי אורכו):

את הסרט ביים דין פריסוט שביים את סרט הקאלט “גלאקסי קווסט” משנת 1999. פריסוט ביים גם את RED 2 האקשן הקומי בכיכובם של ברוס ויליס, הלן מירן וג’ון מלקוביץ’, ואת הקומדיה “דיק וג’יין עושים את זה” משנת 2005 בכיכובם של ג’ים קארי וטיאה ליאוני.

את הסרט כתבו כריס מתיסון ואד סולומן, שכתבו את שני הסרטים הראשונים. סולומון כתב במהלך השנים לא מעט סרטים בהם “האשלייה”, “המלאכים של צ’ארלי” (גרסת 2000), “גברים בשחור” ועוד.

הסרט מתרחש, כמו במציאות, כ- 24 שנים לאחר הסרט האחרון. ביל וטד כבר לא צעירים והם עדיין לא כתבו את השיר אשר יאחד את כל העולם. כשהם מבינים שהזמן שלהם הולך להיגמר הם מחליטים לנסוע בזמן, לעתיד, ולגנוב מעצמם את השיר שהם בעצמם יכתבו/כתבו. בסרט חוזרות כמה דמויות מאוד אהובות ובהן מלאך המוות שאותו מגלם וויליאם סדלר שגילם אותו גם בסרט השני.

“ביל וטד 3” אמור לצאת לאקרנים בארצות הברית ב-21 באוגוסט. לצד טריילר ראשון שוחרר גם פוסטר רשמי ראשון (לחצו על התמונה להגדלה):

bill-and-ted-face-the-music-poster

השאר תגובה