נטפליקס מוציאה… קומיקס?! The Magic Order – שיתוף פעולה ראשון בין נטפליקס ומארק מילר

אנחנו מכירים סדרות של נטפליקס המבוססות על גיבורי קומיקס או נובלות גרפיות, אולם כעת נראה כי נטפליקס מרחיבה את ההפקות שלה עכשיו, ומתעתדת בעתיד המאוד קרוב להוציא את סדרת הקומיקס הראשונה שלה. כמה קרוב? בעוד שבועיים בערך, ב-13 ביוני דרך חברת Image.

זהו שיתוף הפעולה הראשון של נטפליקס עם היוצר מארק מילר (קיק-אס, קינגסמן, מבוקש, אולד מאן לוגאן, סיביל וור), לאחר שהשניים חתמו על חוזה שותפות ב-2017. שיתוף הפעולה הזה אמור לייצר סדרות או סרטים של נטפליקס המבוססים על כתביו של מילר אולם המוצר הראשון שהשניים משחררים הוא סדרת קומיקס בת שישה פרקים שהתחדשה בטריילר ראשון (כן, טריילר לסדרת קומיקס):

כאמור, מארק מילר כותב ועל האומנות אחראי אוליביה קויפל, אחד הכוכבים העולים של חברת “מרוול” מתחילת שנות האלפיים, שאייר ארקים סיפוריים חשובים כמו House of M ו-Siege והיה אחראי על האומנות של כותרים כמו Thor, The Avengers, The Amazing Spider-Man.

התקציר הרשמי של סדרת הקומיקס The Magic Order:
אנו חיים בעולם בו לא נראתה אף מפלצת, והאנשים האלו הם הסיבה שבגללה אנחנו ישנים טוב בלילה. קסם פוגש את המאפיה ב- The Magic Order, כאשר חמש משפחות של קוסמים, אשר נשבעו להגן על העולם שלנו, צריכות להילחם באויב שמחסל אותם אחד אחרי השני. בשעות היום הם חיים ביננו כשכנים, חברים, וחברים לעבודה, אך עם רדת החשיכה הם קוסמים ומכשפים אשר מגנים עלינו מכוחות הרשע… אלא אם הרשע מחסל אותם קודם.

את החוברת הראשונה בסדרת The Magic Order ניתן יהיה לרכוש בחנויות הקומיקס החל מה-13 ביוני.

השאר תגובה