“הרץ במבוך: תרופת המוות” – ארבעה קטעים מהסרט שסוגר את הטרילוגיה

ביום חמישי ה-25 בינואר, יעלה בבתי הקולנוע בישראל, באיחור של כשנה (בגלל פציעתו של הכוכב הראשי דילן אובריאן) הסרט “הרץ במבוך: תרופת המוות” שסוגר את טרילוגיית סרטי “הרץ במבוך” המבוססת על סדרת הספרים המצליחה. לקראת יציאת הסרט שחררה חברת פוקס ארבעה קטעים שמייצגים נאמנה את אווירת האקשן, המתח והאימה של הסדרה.

לא מכבר העלינו תקציר של שני הסרטים הקודמים, שמסופר לנו על ידי השחקנים של הסרט וטריילר סופי. לפני שנצלול לקטעים עצמם, נצרף עוד סרטון סיכום עם לא מעט קטעים משני הסרטים הקודמים, שבהחלט מהווה הכנה מצויינת לסרט המתקרב:

וכעת לקטעים, הקטע הראשון עונה לשם, המאוד מתאים, “בתוך המבוך” ובו מככב מינהו (השחקן קי הונג לי) שנמצא בתוככי הרשת הסבוכה של WCKD וצריך להימלט על חייו:

הקטע השני עונה לשם “למישהו יש רעיון” ובו שלושת גיבורינו תקועים בחדר בגורד שחקים, כשהדרך היחידה שלהם להימלט מידי רודפיהם היא…

קטע מספר שלוש, מנהרת קראנק, מוצאת את גיבורינו נמלטים מלהק זומבים ענקי במערה חשוכה. הג’יפ שמאכלס את הגיבורים, אומנם מצליח לפתוח פער אל מול להק הזומבים, אולם, הוא מתהפך ומשאיר את גיבורינו חשופים לסכנה:

הקטע הרביעי, “החומה”, אותו גם יש לנו עם תרגום לעברית, יוצא מתוך מחוזות המבוך אל העולם האמיתי, אולם הסכנה, הפצצות, היירוט וסכנת החיים שעומדת בפני גיבורינו, נמצאת על כל צעד ושעל:

התקציר העברי הרשמי:
בסרט הסיום האפי של סאגת הרץ במבוך, תומאס (דילן אובריאן) מוביל את חבריו “הקורחים” הנמלטים במשימתם האחרונה והמסוכנת ביותר. על מנת להציל על חבריהם, עליהם לחדור אל העיר האחרונה האגדית, לבירינת הנשלט בידי ארגון WCKD המתגלה כמבוך הקטלני ביותר עד כה. מי שמצליח לצלוח אותו בחיים יקבל את התשובות לשאלות ש”הקורחים” שואלים מאז שהגיעו למבוך לראשונה.

“הרץ במבוך: תרופת המוות” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-25 בינואר.

השאר תגובה