טיזר לעונה 2 של "סדרה של צרות" – מסר מהרוזן אולאף!

בינואר 2017, הוציאה "נטפליקס" את העיבוד שלה לסדרת ספרי הילדים הפופולארית "סדרה של צרות", מאחוריה עמד בארי זוננפלד ("גברים בשחור", "משפחת אדמס"). חברת הסטרימינג הגדילה לעשות כאשר הכריזה על הפקת עונה שנייה יום לפני שעלתה העונה ראשונה לשידור.

a-series-of-unfortunate-events-23

פרטי הפקת העונה השנייה נשמרו בסוד, אך כבר במרץ יצא טיזר טריילר קצרצר, שהחביא בתוכו מסר שהוביל לאתר www.vastlyfrighteningdecision.com, בו היה מכתב  "מתנצל" מהסופר "למוני סניקט":

"To my horror, Netflix has funnelled their ill-gotten gains towards a second season of this unhappy and unnerving series.
Even as we speak, set builders, costume designers and trauma specialists are snapping into action, the better to bring you even more upsetting episodes, all because of your reputed enthusiasm for this grim example of so-called family programming."

מהראשון בינואר 2018,  האתר והמכתב לא קיימים יותר אלא מפנים ישירות לאתר של "נטפליקס" עצמה ובו יש טיזר טריילר חדש! נאמנה לאופי ההומוריסטי ושובר הקיר הרביעי של הסדרה, הטריילר מכונה "מסר מהרוזן אולאף",  הלוא הוא ניל פטריק האריס האחד והיחיד:

העונה השנייה תעלה בשלמותה בתאריך 30 במרץ, ותעבד למסך הקטן את כרכים 5 עד 9 מתוך סדרת הספרים של "למוני סניקט" (דניאל הנדלר) שמונה 13 ספרים ושבכל ספר ישנם 13 פרקים (חוץ מהאחרון בו יש 14 פרקים).

ניל פטריק האריס יחזור כנבל הרוזן אולאף, אשר מטרתו לרדוף אחרי ילדי בודלייר, וכך גם פטריק וורבוטון כמספר, למוני סניקט. את הסדרה ממשיך להפיק ולפתח הבמאי בארי זוננפלד.

השאר תגובה