טריילר חדש (שלישי) ל”קוקו” של פיקסאר

אחד הסרטים המסקרנים, וכנראה המרגשים שנזכה לראות השנה בקולנוע יהיה “קוקו”, על פי הקטעים והטריילרים לפחות שמעלים אצלנו את רף הציפיות. את הסרט מביים לי אונקריץ’ שביים את “צעצוע של סיפור 3” ועובד על “קוקו” כבר כמעט שש שנים. לא מכבר זכינו לראות סרטון קצר, שהתחיל כטסט בכלל, ומככב בו דנטה, הכלב הנאמן של קוקו. כעת מגיע אלינו טריילר חדש, שלישי, אחרי שראינו את הטריילר השני לפני  ארבעה חודשים בערך שהיה הומוריסטי יותר מהטריילר הראשון ששוחרר. בבתי הקולנוע, לפני הקרנת “קוקו”, יוקרן סרט אנימציה קצר יחסית (באורך של 21 דקות) “ההרפתקה הקפואה של אולף”, הממשיך את עלילות אולף, איש השלג מ”לשבור את הקרח”.

בצוות המדבבים בגרסה האנגלית ניתן למצוא, כנהוג בסרטי פיקסאר ודיסני, שחקנים מוכרים, שכיאה לסיפור הסרט, כמעט כולם ממוצא לטיני. נשמע את גא לגרסייה בארנל, אדוארד ג’יימס אולמוס, בנג’מין בראט, סלינה לונה, אלנה אובך, ואפילו הקומיקאי הקאלסי צ’יץ מרין (ואם אתם לא מכירים את השם, אתם כנראה צעירים מדי).

התקציר העברי הרשמי:
על אף האיסור התמוה לעסוק במוזיקה, אשר עובר במשפחתו במשך דורות, מיגל (קולו של אנתוני גונזלס) חולם להיות מוזיקאי מוכשר כמו האליל שלו, ארנסטו דה לה קרוז (קולו של בנג’מין בארט). בעקבות שרשרת אירועים מסתורית ונואש להוכיח את כשרונו, מיגל מוצא את עצמו בארץ המתים המדהימה והצבעונית. לאורך הדרך, הוא פוגש נוכל מקסים בשם הקטור (קולו של גאל גרסיה ברנאל), ויחד הם יוצאים למסע יוצא דופן כדי לפענח את הסיפור האמיתי שמאחורי ההיסטוריה המשפחתית של מיגל.

“קוקו”, יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב- 30 בנובמבר.

השאר תגובה