טריילר ראשון לריבוט של “טומב ריידר”

בתחילת שנות האלפיים (בשנת 2001 ליתר דיוק) יצא לבתי הקולנוע “לארה קרופט: טומב ריידר” בכיכובה של אנג’לינה ג’ולי. הסרט, אותו ביים סיימון ווסט, היה עיבוד אקשן מרהיב לאחד ממשחקי המחשב המוכרים והאהובים ביותר. הסרט זכה להצלחה יחסית, ולמרות שלא התברג ברשימת עשרת הסרטים הריווחיים של 2001 זכה לסרט המשך ב-2003 שכשל. מאז היו לא מעט ניסיונות להחזיר את לארה קרופט למסך הקולנוע.

במרץ 2018 נוכל לראות את העיבוד המחודש, הפעם בכיכובה של אליסה ויקנדר (“אקס-מכינה“, “שם קוד מלאך”) ותחת שרביט הבימוי של הבמאי רואר אוטוג ממוצא נורווגי. לצידה של ויקנדר נראה את דומיניק ווסט, וולטון גוגינס, דניאל וו ועוד. העיבוד התחדש בטריילר מלא ראשון:

התקציר העברי הרשמי:
לארה קרופט, בתו הסוררת והעצמאית של הרפתקן מסתורי שנעלם עוד בהיותה ילדה קטנה, מנסה בגיל 21 למצוא את מקומה בעולם בעודה שורדת בקושי את חיי היומיום כשליחה על קטנוע ברחבי לונדון. היא מסרבת להאמין כי אביה מת ובמקום לקחת את ניהול האימפריה הכלכלית שלו, היא מחליטה לצאת למסע כדי ללברר אחת ולתמיד את סיבות היעלמותו המסתורית. כנגד כל הסיכויים, בכוחות עצמה, שנינותה, אמונתה העיוורת ואומץ ליבה, היא נוחתת ביפן כדי להגיע משם אל אי מיסתורי אל מול חופי ארץ השמש – שם נמצאת מצבה אגדית שיכולה לתת לה מענה לשאלותיה. אבל היא תיאלץ להשתמש בכל יכולותיה רק כדי לשרוד את ההרפתקה המסוכנת, ובדרך להרוויח ביושר ובהרבה מאמץ וכוח את כינוייה: טומב ריידר.

“טומב ריידר”, יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-15 במרץ 2018.

השאר תגובה