טריילר חדש ל”מר רובוט” עונה 3 – האנרכיה בפתח

אם יש סיבה למסיבה בימים האחרונים – הרי זה בגלל העובדה שהטריילר של העונה השלישית המתקרבת של “מר רובוט” שוחרר לרשת האינטרנט.

אם אתם חברים ותיקים של אתר “מולטיוורס”, אתם כבר יודעים שלטעמי זו אחת הסדרות הטובות ביותר שרצות בטלוויזיה, בשנים האחרונות ואולי בכלל, וכבר כתבתי עליה בעברפעם. אולי פעמיים. סדרה שכתובה היטב, המתכתבת עם כל מה שקורה בעולם המערבי של ימינו ושהאתר שלה מאפשר חוויה טוטאלית של הסדרה, עם המון רמזים ויראליים.

אז מה אנחנו יודעים על העונה השלישית מהטריילר?
לא הרבה. כרגיל, המסתורין חוגג. יש הרבה מאוד אווירה ופחות תוכן סיפורי (שזה טוב). לפי הטריילר התזזיתי, נראה כאילו “שלב 2” יצא לפועל בידי אליוט\מר רובוט וטיירל וולק, שחזר אלינו בסוף העונה הקודמת. נראה כאילו החברה המודרנית, או חלק ממנה, התמוטט – אנשים עברו לגור ברחוב, יש ערימות של אשפה בכל מקום, מהומות ומחסומים של הצבא.

אחת ההפתעות של העונה הקודמת, הסוכנת דה-פיירו גם שבה לחיינו, לצד הנמסיס הנורא – הגנרל זאנג\מנהיג הצבא האפל. בחלק מהשוטים בטריילר מרומז כי גם תאגיד E  ספג מהלומה, אנג’לה נראית בשוט אחד מסתובבת במסדרון נטוש עם גרפיטי על הקיר ומאוחר יותר, בשוט אחר, אחת מהדמויות שלובשת את המסכה של המשרת המחייך היא אנג’לה! האם היא מצטרפת סוף סוף לשורות F Society?

mr-robot-season-2-review-11

הרושם הוא שדרלין ממשיכה להתמוטט ולא לעמוד בלחץ והנה אנו רואים לרגע קצרצר את הרכש החדש של העונה – השחקן בובי קנוול (“ויניל”, “אימפרית הפשע”) שמתהדר בשפם סבנטיזי משהו.

כמה לא מפתיע שסדרה שהמוטו המוצהר שלה הוא Fuck Society מלווה את הטריילר של העונה החדשה בשיר מתאים להפליא – “דמוקרטיה” של לאונרד כהן זצ”ל, אשר המילים שלו נכתבו עבור עשור אחר לגמרי, אבל כמה שהן מתאימות לכאן:

אני כבר לא יכול לחכות עד 11 באוקטובר, אז תעלה הסדרה ברשת USA. אני חייב את מנת ה”מר רובוט” שלי עכשיו!

 

השאר תגובה