פיילוט האינהיומנס יוקרן באיימקס בישראל בתחילת ספטמבר

בשורה משמחת לאוהדי היקום הסינמטי של מרוול שלא מפסיק להתפתח. אחרי שראינו בקולנוע השנה את “שומרי הגלקסיה חלק 2” ואת “ספיידרמן: השיבה הביתה”, ואחרי שנראה במהלך אוגוסט את המיני סדרה “הדיפנדרס” בנטפליקס, נוכל להינות מפרק הפיילוט של ה-Inhumans (“הבלתי אנושיים”, שם לא רשמי), בתחילת ספטמבר באולמות האיימקס ברשת יס פלאנט. ההקרנה בארץ מקבילה להקרנת הפיילוט באולמות האיימקס בארצות הברית למשך שבועיים (עדיין לא ברור אם גם בישראל הפיילוט יוקרן שבועיים או רק שבוע אחד).

עד לפני כמה ימים לא היה בטוח אם הפיילוט יוקרן בישראל, אולם כעת, ניתן למצוא את הפיילוט (ולרכוש כרטיסים) באתר הרשמי של Yes Planet. עדיין לא יצאה הודעה רשמית של משרד יחסי הציבור על הקרנת הפיילוט, אולם, נמסר לנו כי הפיילוט אכן יוקרן כאן ברשת יס פלאנט, לה יש שלושה מסכי איימקס, בראשון לציון, בירושלים ובבאר שבע. בסוף חודש יוני זכינו לראות את הטריילר הראשון של הסדרה ובמהלך קומיקון סאן דייגו שהתרחש לא מכבר זכינו לראות טריילר שני, ארוך יותר:

סקוט באק, מי שהיה אמון על הסדרה איירון פיסט (לא קרדיט שהיינו מתפארים בו), הוא השואו ראנר של ה-Inhumans. אנסון מאונט הוא בלאק בולט שיבלה את רוב, אם לא כל, הסדרה בלי להוציא מילה אחת מהפה (מכיוון שעל פי הקומיקס, הקול שלו יכול להרוס עולמות שלמים). סרינדה סוואן היא אהובתו, מדוזה, איימי איקוואקור הוא גורגון, איזבל קורניש כקריסטל, קן ואנד הוא קארנק, ואיוון ריאון הוא מקסימוס, אחיו הבוגדני של בלאק בולט.

ה-Inhumans הופיעו לראשונה אי שם בדצמבר 1965 בחוברת “ארבעת המופלאים” מספר 45 ונוצרו על ידי סטן לי וג’ק קירבי. בתחילה היו ה-Inhumans אויבי ארבעת המופלאים אולם במהרה הם הפכו לבני ברית.

התקציר כפי שמופיע באתר של “יס פלאנט”:
לאחר שהמשפחה המלכותית של ה”איניומנס” מתפצלת בעקבות הפיכה צבאית, הם מצליחים להימלט בעור שיניהם אל הוואי, שם יחסי הגומלין המפתיעים שלהם עם השפע ועם האנושות שסביבם עשויים לא רק להציל אותם, אלא גם את כדור הארץ כולו. הצגת שני פרקים ראשונים ברצף. את הפרקים ביים רואל ריין (The Delivery, Black Sails) והם הופקו ע”י סקוט באק (דקטסר וMarvels Iron Fist) וג’וסף לואב שאחראי על הפקת סדרות רבות של מארוול.

האינהיומנס יעלה באיימקס בישראל ב-1 בספטמבר ומאוחר יותר תעלה הסדרה לשידור בארצות הברית ב- 29 בספטמבר (בזמן כתיבת שורות אלו, עדיין לא ברור אם הסדרה נרכשה לשידור בישראל).

השאר תגובה