טריילר ראשון לסדרת ה-Inhumans של מרוול

אחרי ציפייה לא קטנה, מגיע אלינו הטריילר המלא הראשון של סדרת הטלוויזיה Inhumans של מרוול. שני הפרקים הראשונים של הסדרה יוקרנו ברחבי ארצות הברית ב-1 בספטמבר ברשת איימקס לשבועיים בלבד ואילו הסדרה עצמה תעלה לשידור ברשת ABC (בה משודרת גם הסדרה “סוכני ש.י.ל.ד”) ב-29 בספטמבר. יש לציין כי ההחלטה לשדר את הסדרה בימי שישי, שזהו לא אחד מהימים הנצפים בלוח השידורים האמריקאי, היא קצת תמוהה ומראה שאולי הרשת לא מאוד מאמינה בסדרה.

הסדרה, לפחות על פי הטריילר, היא שילוב של כמה דברים שאנחנו מכירים, מצד אחד, היא נראית מעין סוג של “משחקי הכס” של עולם גיבורי העל, ומתרחשת בעולם פנטסטי משל עצמה, מצד שני, יש לנו כאן סיפור “דג מחוץ למים” של אנשים שמגיעים לכדור הארץ וצריכים להתרגל ולהבין את דרכי החשיבה וההתנהגות כאן (תחשבו על הסצינות בהן ת’ור מגיע בפעם הראשונה לכדור הארץ מאסגארד).

סקוט באק, מי שהיה אמון על הסדרה איירון פיסט (לא קרדיט שהיינו מתפארים בו), הוא השואו ראנר של ה-Inhumans. אנסון מאונט הוא בלאק בולט שיבלה את רוב, אם לא כל, הסדרה בלי להוציא מילה אחת מהפה (מכיוון שעל פי הקומיקס, הקול שלו יכול להרוס עולמות שלמים). סרינדה סוואן היא אהובתו, מדוזה, איימי איקוואקור הוא גורגון, איזבל קורניש כקריסטל, קן ואנד הוא קארנק, ואיוון ריאון הוא מקסימוס, אחיו הבוגדני של בלאק בולט.

ה-Inhumans הופיעו לראשונה אי שם בדצמבר 1965 בחוברת “ארבעת המופלאים” מספר 45 ונוצרו על ידי סטן לי וג’ק קירבי. בתחילה היו ה-Inhumans אויבי ארבעת המופלאים אולם במהרה הם הפכו לבני ברית.

לפני מספר ימים, שחררה הרשת פוסטר חדש ורשמי של הסדרה (לחצו על התמונה להגדלה):

inhumans-poster

השאר תגובה