“הדיפנדרס”, טריילר מלא למיני סדרה המצופה של נטפליקס (ועוד קטע עם סטן לי)

אחת הסדרות המצופות ביותר, לרוב קהילת חובבי הקומיקס בכלל ואוהדי סדרות מרוול של נטפליקס בפרט, היא המיני סדרה “הדיפנדרס” (The Defenders) שתעלה לשידור ב-18 באוגוסט. הסדרה היא בעצם סיכום של מעין Phase 1 הטלוויזיוני שיצרה חברת נטפליקס שכולל, נכון להיום, שתי עונות (מצויינות) של “דרדוויל”, עונה אחת של “ג’סיקה ג’ונס”, עונה של “לוק קייג'” ועונה של “איירון פיסט” (שלא מכבר התבשרנו שחודשה לעונה שנייה). כל ארבעת הגיבורים הראשיים של הסדרות הללו מתאחדים במיני סדרה כדי לעמוד אל מול האיום הגדול על ניו יורק.

במהלך קומיקון סן דייגו, שמתרחש בימים אלו, שחררו חברות נטפליקס ומרוול טריילר חדש למיני סדרה שמעלה את רף הציפיות. בטריילר, שמצליח לשלב גם דרמה, גם אקשן וגם את ההומור שמרוול ידוע בזכותו, אנחנו רואים (ובעיקר שומעים) את סיגורני וויבר, שתגלם את “האיש הרע” במיני סדרה, אלכסנדרה. בסדרה נזכה לראות לא מעט דמויות אהובות שפגשנו בסדרות הפרטניות של הגיבורים שונים, בהן האחות הרחמנייה קלייר, פוגי, אלקטרה, סטיק, מיסטי נייט ועוד ועוד. מן הסתם, אם אתם חוששים מספויילרים, המנעו מצפייה בטריילר הנוכחי ועברו ישר לסרטון הבא שמתחתיו:

יומיים קודם לכן, שחררה נטפליקס פיצ’רט, בו סטן לי בכבודו ובעצמו מופיע ומקריין את הפיצ’רט שאורכו כדקה ובעצם מציג לנו את ארבע הדמויות. לי, שנראה נוסע במכונית בהלז קיטצ’ן, פותח ואומר “אלו הסיפורים הגדולים ביותר שסופרו אי פעם” ומציג לנו, מה זה באמת אומר להיות גיבור על. הסרטון משתמש בקטעים מהעונות שכבר שודרו, כך שאין בו ספויילרים לקראת הדיפנדרס. אולי… רק בשוטי הסיום שלו, שטומנים בחובם הפתעה נחמדה ביותר.

“הדיפנדרס” יעלה בנטפליקס ב-18 באוגוסט.

השאר תגובה