“מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’די” – סרטון מאחורי הקלעים ופוסטרים חדשים (ועידת D23)

בסוף השבוע נערכה בקליפורניה אירוע D23 של חברת דיסני (שבבעלותה גם מרוול וסרטי מלחמת הכוכבים) שסיפקה לנו לא מעט חדשות ולא מעט ריגושים. פאנלים, כוכבים, קטעים, תגובות והרבה הרבה ציפיות שעלו אחרי סוף השבוע. במהלך הפאנל של “מלחמת הכוכבים” בו נכחו, בין היתר, הבמאי ריאן ג’ונסון והשחקן מארק (לוק סקייווקר) האמיל חשפו סרטון מאחורי הקלעים, מה שקרוי sizzle reel, באורך של כשלוש דקות. הסרטון, שאינו מגלה לנו כלום על העלילה של הסרט (חוץ מהעובדה שכולם שם טוענים ש”לא חשבנו שנראה את זה בסרט סטאר וורז” או “הסרט עומד להפתיע אתכם מאוד”) אבל כן מראה לנו כמה מהיצורים החדשים (וחלקם חמודים להחריד) שיאכלסו את הסרט השמיני בסאגה, “מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’די”:

אחרי הטיזר הראשון של הסרט, שיצא באפריל, אלו הקטעים הרשמיים הראשונים שאנחנו רואים של מאחורי הקלעים. להוציא החלליות השונות (של המורדים ושל האימפריה) והפרצופים המוכרים של דייזי רידלי, אדם דרייבר ומארק האמיל, מרגש במיוחד לראות את הצילום בהן משתתפת קארי פישר. ראיונות עם השחקנים, הבמאי ריאן ג’ונסון ועוד. בקיצור, חגיגה.  אגב, אחד המפיקים בסרט, הוא הישראלי לשעבר, רם ברגמן (השמאלי ביותר בתמונה הראשית) אשר מלווה את ריאן ג’ונסון מימיו כיוצר עצמאי כשהפיק לו את סרט הביכורים, “בריק” ב-2005.

“מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’די” יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-14 בדצמבר.

חברת דיסני גם שיחררה שישה פוסטרים חדשים בהן הדמויות הראשיות של הסרט (לחצו על התמונות להגדלה מלאה): ג’ון בויגה הוא פין, דייזי רידלי היא ריי, אוסקר אייזק הוא פו דמרון, אדם דרייבר הוא קיילו רן, וכמובן, מארק המיל כלוק סקייווקר וקארי פישר כגנרל ליה:

star-wars-the-last-jedi-poster-rey

star-wars-the-last-jedi-poster-poe-dameron

star-wars-the-last-jedi-poster-luke

star-wars-the-last-jedi-poster-leia

star-wars-the-last-jedi-poster-kylo-ren

star-wars-the-last-jedi-poster-finn

 

השאר תגובה