טיזר טריילר ראשון ל”מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’דיי”

חברות דיסני ולוקאספילם שחררו טיזר טריילר ראשון לסרט השמיני בסדרת הסרטים הפופולארית שהפכה כבר מזמן לתופעה תרבותית, “מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’דיי”. את הסרט החדש בסדרה מביים ריאן ג’ונסון (“לופר”). הטריילר נחשף בחגיגות “מלחמת הכוכבים” (Star Wars Celebration) שמתרחש בימים אלו. לצד הטריילר שוחרר טיזר פוסטר חדש ומרשים (אותו תוכלו לראות מייד בתחתית הידיעה). חייבים לציין כי הטיזר טריילר מצליח לרגש, להיות אפי, לספק לנו מספר שוטים מרשימים ביותר ועדיין לא להרוס או לגלות יותר מדי (או בכלל) על העלילה של הסרט. כך שמי מכם שחושש שהטיזר יהרוס לו, הסירו חשש מלבכם:

ללא ספק, המשפט הבולט בטריילר, שיעלה לא מעט סימני שאלה, הוא המשפט שאומר לוק סקייווקר (מארק המיל) “הגיע הזמן שעידן הג’דיי יגיע לסופו”, משפט שמתחבר יפה לשם הסרט, “אחרוני הג’דיי”. מה המשמעות של המשפט ומה זה אומר על אבירי הג’דיי, רק הזמן יגיד.

בסרט נראה את רוב השחקנים שראינו בסרט הקודם, “מלחמת הכוכבים הכוח מתעורר” בהם כמובן, ג’ון בויגה (פין), דייזי רידלי (ריי), אוסר אייזקס (פו דמרון), אדם דרייבר (קיילו רן), לופיטה ניונגו (מאז קאטנה) ועוד. אנחנו נזכה גם לראות את קארי פישר, שמתה לא מכבר, אך סיימה לצלם את הסצינות לסרט לפני מותה בטרם עת. בסרט נראה שחקנים חדשים כמו בניסיו דל טורו ולורה דרן שמצטרפים לצוות השחקנים ולמיתולוגיה של הסדרה.

“מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’דיי” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-14 בדצמבר

והנה, כמובטח, הפוסטר החדש, לחצו על התמונה להגדיל לגודל מלא:

star-wars-the-last-jedi-poster

השאר תגובה