טריילר הזוי לסרט (ההזוי יותר) – “הורגים את הסלהוף”

דיוויד הסלהוף הפך עם השנים משחקן, לזמר לתופעת תרבות. והיום, בגיל 65! (הוא חוגג יום הולדתת ב-17 ביולי) הוא הופך למעין אייקון נוסטלגיה שמלא בהומור עצמי. בשנות השמונים כבש את המסך הקטן כמייקל נייט בסדרה האלמותית “אביר על גלגלים” ומאוחר יותר את מצעדי הפזמונים (בעיקר בגרמניה). בשנות התשעים הוא המציא את עצמו מחדש עם “משמר המפרץ” (שהחלה טכנית ב-1989 והסתיימה ב-2000) שלא לדבר על העובדה שהוא גילם את ניק פיורי בסרט טלוויזיה כושל שיצא ב-1998.

בשנים האחרונות הסלהוף בעיקר מגלם את עצמו ונשען על הנוסטלגיה ועל האהבה העצומה שהוא מקבל מהאוהדים, אם זה בסרטים כמו “בוב ספוג הסרט” (גרסת 2004) ועד לאחרונה ב”שארקנדו 4″, “שומרי הגלקסיה 2” וכמובן, בגרסה הקולנועית של “משמר המפרץ”. בימים אלו מסתובב ברשת טריילר הזוי במקצת, לסרט שנראה הזוי קצת יותר ונקרא “הורגים את הסלהוף” (Killing Hasselhoff). הסרט לא ייצא לבתי הקולנוע ויגיע היישר ל-DVD בלו ריי ומדיה ביתית אחרת, החל מה-29 באוגוסט.

בסרט, הקומיקאי קן ג’ואנג (“קומיוניטי”, “בדרך לחתונה עוצרים בוגאס”) הוא בעל מועדון שמסתבך ומנסה לזכות בכספי תחרות, כחצי מיליון דולרים, שינתנו לראשון שיצליח להרוג את דיוויד הסלהוף. ולמה צריך להרוג את דיוויד הסלהוף? בגלל שיש איזו תחרות בין עשירי קליפורניה, ומי שהורג סלבס ראשון זוכה בפרס (למה? כי ככה). מאחורי הסרט עומדים בימאי ותסריטאי לא מוכרים, והוא נראה כמעין B מובי של ה-B מוביז, אבל היי, ההוף כאן, ואף אחד לא מתעסק עם ההוף.

השאר תגובה