מהיום! מכירת כרטיסים מוקדמת ל”שומרי הגלקסיה חלק 2″ (ושני קטעים מהסרט)

הבשורה הנפלאה של היום מגיעה אלינו בשני חלקים. החלק הראשון, ההודעה כי החל מהיום, רביעי, ה-20 באפריל, החלה מכירת כרטיסים מוקדמת ל”שומרי הגלקסיה חלק 2″, את הכרטיסים תוכלו לרכוש באתר האינטרנט של רשת Yes Planet. החלק השני של הבשורה הנפלאה הוא שלמרות שתאריך היציאה הרשמי של הסרט היה 4 במאי, החליטו המפיצים להקדים את היציאה ביומיים, וכעת ניתן יהיה לראות את הסרט החל מיום שלישי, 2 במאי (מוצאי יום העצמאות).

כמו כן, תוכלו לרכוש כרטיסים בבתי הקולנוע של רשתות רב חן, גלובוס מקס וסינמה סיטי. הסרט יוצא מתורגם בגרסאות דו מימד, תלת מימד וכמובן, איימקס.

וכדי להשאיר אתכם עם קצת טעם של עוד (כאילו שצריך לגרום לכם לרצות לראות את הסרט שהוא ללא ספק אחד הסרטים המצופים של הקיץ) יש לנו שני קטעים בשבילכם. הקטע הראשון הוא הרחבה של הסצינה אותה ראינו בטיזר הראשון, בין רוקט ראקון ובייבי גרוט (ופצצה) והקטע השני מלא אקשן והומור, כמצופה:

קטע מספר 1 – כפתור המוות:

קטע מספר 2 – צי המלך:

התקציר העברי הרשמי:
הסרט החדש מבית מארוול – שומרי הגלקסיה חלק 2, ממשיך את הרפתקאות הצוות כשהם חוצים את הקוסמוס על רקע הצלילים המרעננים של המיקסטייפ המגניב מס’ 2! אחרי ששומרי הגלקסיה חושפים את האמת אודות הוריו של פיטר קוויל, הם נאלצים להילחם ולהגן על המשפחה החדשה שלהם. אויבים ותיקים הופכים לבני ברית ודמויות חדשות ואהובות מהקומיקס הקלאסי יגיעו לעזרה בזמן שהיקום הסינמטי של מארוול ממשיך להתרחב.

השאר תגובה